Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

“Tüm Adaylarımızı Ankara’ya Göndereceğiz”

SİYASET
“Tüm Adaylarımızı Ankara’ya Göndereceğiz”

AK Parti Kadın Kolları üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Elde ettiğimiz zaferler hiçbir zaman rehavete kapılma sebebi olmadı. Yine hep birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. İnşallah 7 Haziran’da tüm adaylarımızı Ankara’ya göndereceğiz” ifadelerini kullanırken; Mustafa İsen, “Önümüzdeki seçimlere verilecek destek, Yeni Türkiye’ye destek vermek demektir” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Milletvekili Adayları Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Arya Toplantı Salonu’nda gerçekleşen programa Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa İsen, Recep Hacıeyüpoğlu, Ali İnci ve Recep Uncuoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, ilçe başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Coşkumuzu bir kez daha göstereceğiz
AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve Ak Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın açılış konuşmalarının ardından söz alan İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “7 Haziran’da 7 güzel insanı Ankara’ya göndermek için niyet ettik. Sahada her zaman coşkuyla yer aldık. Yüne coşkumuzu herkese göstereceğiz. Partimizin kadın kollarına duyduğu güveni boşa çıkarmayacağız. Ülkemiz ve geleceğimiz için çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz. Asla sahayı boş bırakmayacağız. Bizim coşkumuzu herkes duymalı. Başbakanımıza ve partimize gereken desteği vereceğiz. İnşallah 7 Haziran’da 7 güzel insanı Ankara’ya göndereceğiz” diye konuştu.

Yeni Türkiye’nin AK adayları
Hatipoğlu’nun konuşmasının ardından devam eden programda Milletvekili Adayları tek tek söz aldı. Recep Uncuoğlu, “Türkiye’nin ufuklarını aydınlatmak için yola çıktık” ifadelerini kullanırken, Recep Hacıeyüpoğlu, “Her zaman millet dedik, hizmet dedik. Çıktığımız yolculuklarda da kadın kollarımızın azmi ve gayreti bizimleydi. İnşallah bu seçimde de, kadınlarımızın büyük desteğiyle büyük bir başarı elde edeceğiz” dedi. Ali İnci, “Hedefimize inancımız tam, 7-0 yapmak için çalışacağız” diye konuşurken; Mustafa İsen, “Önümüzdeki seçimlere verilecek destek, Yeni Türkiye’ye destek vermek demektir. Desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Gece gündüz demeden çalışacağız
Milletvekili adaylarının ardından kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Tüm seçimlerimizde kadın kollarımızın büyük desteğini gördük. Ve yine önümüzde bir seçim süreci var. Kadınlarımız beşikte sallar, dünyayı da sallar dedik. Hamdolsun belediye başkanlığı seçimlerinde büyük bir başarı elde ettik. Şimdi önümüzde milletvekilliği seçimleri var. İnşallah bu başarının devamı gelecek. Elde ettiğimiz zaferler hiçbir zaman rehavete kapılma sebebi olmadı. Yine hep birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. İnşallah 7 Haziran’da tüm adaylarımızı Ankara’ya göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

Saatlerimizi zafere ayarladık
Programın son konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Kadın Kollarımız teşkilatımızın omurgasıdır. Önümüzde ki seçimlerde de kadın kollarımıza çok iş düşüyor. Kadınlarımızın faaliyetleriyle her seçimde büyük bir başarı elde ettik. Bu seçiminde lokomotifi kadınlardır. Hep birlikte çok çalışacağız. İnşallah 7 Haziran’da 7 güzel insanı Ankara’ya göndereceğiz. Saatlerimizi 7 Haziran’da kazanacağımız zafere ayarladık” dedi.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 5 =