Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Toçoğlu:Sakarya Yeni Cazibe Merkezidir

SİYASET
Toçoğlu:Sakarya Yeni Cazibe Merkezidir

AK Parti Milletvekili Aday Tanıtım toplantıları kapsamında çok güzel ve önemli bir buluşmaya daha imza attı. Bizlerin bile unuttuğu iğne ve iplik ustaları terzilerle Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu ve Milletvekili Adayı İsen bir araya geldi. 

Gerçekleştirilen buluşmada Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu “Esnafımızla işbirliğine büyük önem verdik. Esnafımızın şehrimizin geleceğine katkı sağlayacak her talebini dikkate aldık. Esnafımız gözbebeğimizdir. Biz esnafıyla büyüyen bir şehiriz. İnşallah birlikteliğimizi daha da güçlendireceğiz. Esnafımıza elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz dönem içerisinde esnafımızın daha iyi şartlarda hizmet sunması adına önemli dönüşüm çalışmaları gerçekleştirmiştik. İnşallah yeni dönemde de dönüşüm çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mustafa İsen ise,”Sakarya, nüfus yoğunluğu fazla olan bir şehir. Sakarya yeni yollarla çok önemli bir cazibe merkezi haline geldi. Duble yollarla en uzak ilçelerimize ulaşım yarım saate indi. Hemşerilerimiz kolaylıkla şehir merkezine gelip ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Şehrimizde ana arterlerin açılmış olması, yolların bu kadar kolay ulaşılır hale gelmiş olması esnafımıza büyük avantajlar sağlamaktadır. Şehrimizde hayat çok dinamik bir şekilde ilerliyor. Esnafımızda bu dinanzime ayak uydurmalıdır. El emeğine dayalı işletmeler gelecek dönemlerde daha da geçerlilik kazanacak. Kalite ve ihtiyaç noktasında el işlerine ilgi artacak. Bu konularda Türkiye’de eğitim faaliyetleri var. Sakaryalı esnafımızın önü açık. Türkiye’de 13 yılda büyük dönüşüm gerçekleşti. Yakaladığımız istikrarın devam etmesini arzu ediyoruz” diye konuştu. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 4 =