Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Toçoğlu'ndan dikkat çeken açıklamalar !

GÜNCEL
Toçoğlu'ndan dikkat çeken açıklamalar !

Başbakan Davutoğlu başkanlığında Ankara’da gerçekleştirilen istişare toplantılarına katılan Başkan Toçoğlu, “Bizim, boşa geçirecek, basit işlerin peşinde koşacak, hizipçilik yapacak, küçük fotoğrafa takılacak zamanımız yok. Bizim davamız küçük meselelerin peşinde koşanların değil, büyük hayallere sahip olanların davasıdır” dedi.

ÜLKEMİZİN MENFAATİ ÖNCELİĞİMİZ
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Büyükşehir ve il belediye başkanlarının yoğun katılımları ile gerçekleştirilen istişare toplantılarına katıldı. 2 gün süren temaslarını sosyal medya hesabından değerlendiren Başkan Toçoğlu, “Milletimizin vermiş olduğu mesajı en iyi şekilde anlamaya çalışıyoruz. Sayın Başbakanımız ifade etti, bizim için partimizin menfaati şahsi menfaatlerden önce gelir. Ülkemizin menfaati ise partimizden de önce gelir” diye konuştu.

AK PARTİ MİLLETİN OMURGASIDIR
Başkan Zeki Toçoğlu açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “AK Parti bu milletin omurgasıdır. AK Parti Türkiye'de birliğin, kardeşliğin teminatıdır. Sorumluluğumuzun farkındayız. Yolumuz uzun ve yapacak çok işimiz var. Bizim, boşa geçirecek, basit işlerin peşinde koşacak, hizipçilik yapacak, küçük fotoğrafa takılacak zamanımız yok. Biz büyük işlerin peşindeyiz. Bizim davamız küçük meselelerin peşinde koşanların değil, büyük hayallere sahip olanların davasıdır.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz