Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Tanrıverdi 'Sakarya’dan 7’de 7 Bekliyoruz'

SİYASET
Tanrıverdi 'Sakarya’dan 7’de 7 Bekliyoruz'

Genel Seçim çalışmaları kapsamında belediye başkanları ile bir araya gelen AK Parti Eski Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Manisa Milletvekilli Hüseyin Tanrıverdi, “Sakarya yerel seçimlerde ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde AK Parti’ye güçlü bir destek verdi. İnşallah bu güçlü desteğini Genel Seçimlerde sürdürerek başarısını taçlandıracaktır. Sakarya AK Parti’nin kalesidir. Sakarya’dan 7’de 7 bekliyoruz” dedi.

AK Parti Eski Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Genel Seçim çalışmaları kapsamında belediye başkalarıyla bir araya geldi. Ormapark’ta gerçekleştirilen programa Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve belediye başkanları katıldı.

400 Milletvekilliyle Mecliste Olacağız
Genel Seçimlerin öneminin altını çizen Tanrıverdi, “AK Parti’nin yapmış olduğu seçimler büyük önem arz ediyor. Genel Seçimlerde Başkanlık Sistemi için önemlidir. İnşallah 400 Milletvekilli ile mecliste olacağız. Bu anlamda Cumhurbaşkanımızın çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. İnşallah hedefimiz olan Anayasaya değişikliği ile Başkanlık Sistemi ile ikinci yarıya başlamış olacağız” diye konuştu.

SAKARYA’DAN 7’DE 7 BEKLİYORUZ
Tanrıverdi, “Sakarya yerel seçimlerde ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde AK Parti’ye güçlü bir destek verdi. İnşallah bu güçlü desteğini Genel Seçimlerde sürdürerek başarısını taçlandıracaktır. Sakarya AK Parti’nin kalesidir. Sakarya’daki sahadaki seçim çalışmalarına katıldım. Sahada teşkilatlar, belediye başkanları ve milletvekilleri adayları uyum içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Sakarya’da herkes üzerine düşen görevi yerine getiriyor. AK Parti bir aile ortamıdır. İnşallah Sakarya bir kez daha Ankara’ya güçlü bir ses verecek. Sakarya’dan 7’de 7 bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 5 =