Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SYKD’den 2024 Yılı Mesajı

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

GÜNCEL
SYKD’den 2024 Yılı Mesajı

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

2023 yılını şubat ayında yaşanan deprem felaketi nedeniyle buruk bir şekilde hatırlayacaklarını ifade eden SYKD Başkanı İbrahim Şahin; “Yeni yılın ülkemize, milletimize, Sakaryalı hemşehrilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi:

“2023 yılını geride bıraktığımız şu günlerde yeni ümitlerle hep birlikte 2024 yılını karşılamanın heyecanı içerisindeyiz. Yeni yılın birlik, beraberlik, kardeşlik, hoşgörü, dostluk içerisinde bütün Dünya’ya ve İslam alemine barış ve huzur getirmesini diliyoruz. 2024 yılının 2023’ten çok daha güzel geçmesini, tüm insanlığa barış getirmesini, dayanışma, birlik ve kardeşliğimizi güçlendirmesini diliyoruz. 2024’te de aynı heyecanla ülkemizin kalkınması ve milletimizin refah içinde yaşaması için çok çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle; 2024 yılının şehrimize, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur, barış ve esenlik getirmesini diliyoruz. Tüm Sakaryalı hemşehrilerimizin yeni yılını en içten duygularımızla kutluyor, sağlık ve mutluluk temenni ediyoruz.

Yapımı bitme aşamasına gelen Manavlar Konağı’nın yeni yılın ilk günlerinde hizmete gireceğini belirten SYKD Başkanı İbrahim Şahin dernek faaliyetlerinin 2024 yılında çok daha etkin bir şekilde devam edeceğini kaydetti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 3 =