Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Süper Lig Yolunda TürkTraktör Desteği

Büyükşehir TürkTraktör ile sponsorluk anlaşması imzaladı

SPOR
Süper Lig Yolunda TürkTraktör Desteği

Büyükşehir TürkTraktör ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Büyükşehir Basketbol Takımı, TürkTraktör ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, “Takımızı Spor Toto Süper Lige çıkarmak için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz, vereceğiz. Bu yolda TürkTraktör ile önemli bir sponsorluk anlaşması imzaladık” ifadelerini kullanırken; TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, “Sakarya Bölgesi’ne yaptığımız ve başarımızda önemli paya sahip olan yatırımları; Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı sponsorluğuyla bambaşka bir boyuta taşıyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Profesyonel Basketbol Takımı, TürkTraktör ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Sen Otel’de gerçekleştirilen programa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, Büyükşehir Basketbol Takımı Şube Başkanı Erdal Şenkardeş, TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, TürkTraktör Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı Koçu Okan Çevik ve sporcular katıldı.

Şehrin Gücü Arkamızda
Programın açılış konuşmasını yapan Bayraktar, “İki yıl önce Büyükşehir Belediyespor Kulübü bünyesinde profesyonel basketbol takımızı kurduk. Bu süreçte Büyükşehir Belediye Başkanımızın desteği bizim için ayrı bir motivasyon kaynağı oldu. Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde başladığımız serüveni Basketbol 1. Ligi’ne taşıdık. Geçtiğimiz yıl Spor Toto Basketbol Ligi’nin kapısından döndük. Tüm şehrin gücünü arkamızda hissediyoruz. Sakarya’daki spor sevgisini parkeye taşıdık. İç saha maçlarımızda yüzlerce seyircimizin önünde oynuyoruz. İnşallah bu destek gün geçtikçe daha da artacak” diye konuştu.

TürkTraktör Bizimle Yürüyecek
Bayraktar, “Takımımızı Spor Toto Süper Lige çıkarmak için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz, vereceğiz. Bu yolda TürkTraktör ile önemli bir sponsorluk anlaşması imzaladık. Spor Toto Süper Lig yolunda TürkTraktör’de bizimle yürüyecek. TürkTraktör ve ailesine teşekkür ediyorum. Takımın kurulduğu günden itibaren destekçisi olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na, basketbol yönetimimize, özellikle Akgün Altuğ ve Erdal Şenkardeş’e ve bize sponsorluk anlaşması yaparak güçlü bir destek veren TürkTraktör’e çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Onur Duyacağız
Programın devamında söz alan TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, “Geçtiğimiz yıl kuruluşumuzun 60. yılını, Türk ekonomisinin önemli bölgelerinden biri olan Sakarya Erenler’de açılışını yaptığımız yeni fabrikamızla kutlamıştık. Sakarya Bölgesi’ne yaptığımız ve başarımızda önemli paya sahip olan yatırımları; Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı sponsorluğuyla bambaşka bir boyuta taşıyoruz. Bu sponsorluk ile hem kulübe hem de bölgeye hizmet etmekten onur duyacağız. Takımımızın, bundan sonra kazanacağı her başarıda bizlerin de bir payının olduğunu bilmek bizleri çok mutlu ediyor” diye konuştu. Gerçekleştirilen konuşmalarının ardından Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar ve TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 3 =