Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SGM’de ‘Huzurlu Ailem’ atölyeleri başlıyor

Büyükşehir Belediyesi SGM’de ‘Huzurlu Ailem’ atölyesi başlıyor. İlk Sığınak - Son Kale: Aile Atölyesi ile Âyine-i Esmâ Atölyesi için kayıtlar başladı.

GÜNCEL
SGM’de ‘Huzurlu Ailem’ atölyeleri başlıyor

Büyükşehir Belediyesi SGM’de ‘Huzurlu Ailem’ atölyesi başlıyor. İlk Sığınak - Son Kale: Aile Atölyesi ile Âyine-i Esmâ Atölyesi için kayıtlar başladı.

Aile kurumunun korunması ve güçlenmesi için kadınlara özel gerçekleştirilecek atölyelere ilişkin ayrıntılı bilgi 444 40 54 (3712-3787) numaralı telefonlar üzerinden alınabilecek.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nde ‘Huzurlu Ailem’ atölyesi başlıyor. Aile kurumunun korunması için harekete geçen Büyükşehir Belediyesi, kadınlara özel atölye ile huzurlu ve güvenli aile inşası için katılımcıları yeni bir yolculuğa çıkaracak. ‘Huzurlu Ailem’ atölyesi için kayıtlar 16 Ekim Pazar günü sona erecek, eğitimler ise 17 Ekim Pazartesi günü başlayacak.

Huzurlu Aile

İlk Sığınak - Son Kale: Aile Atölyesi’nde ailenin kuşatıldığı bir çağda Kur’an ve Sünnet ışığında aile içi sağlıklı iletişim, uyum ve sükûnet ortamının dinamikleri konuşularak saadetli, huzurlu, güvenli ailelerin inşası için buluşulacak. Âyine-i Esmâ Atölyesi’nde ise ‘Kendini bilen Rabbini bilir.’ hadis-i şerîfi sırrınca Esmâ-i Hüsnâ’nın insana sunduğu Rabbini tanırken aslında kendini de tanıma imkânından istifade ile karakter gelişimi ve şahsiyet inşası için yolculuğa çıkılacak.

Atölyeler 17 Ekim Pazartesi günü başlıyor

Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı atölyelerde alanında uzman danışmanlar katılımcılarla buluşacak. Online kayıtlar www.sakarya.bel.tr adresinden yapılabilecek. 17 Ekim Pazartesi günü başlayacak atölyelere ilişkin ayrıntılı bilgi ise 444 40 54 (3712-3787) numaralı telefonlar üzerinden alınabilecek.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 1 =