Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SESOB Başkanı Alişan’dan SATSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan’ı makamlarında ağırladı.

EKONOMİ
SESOB Başkanı Alişan’dan SATSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek“SESOB Başkanımız Hasan Alişan’a nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Hepimizin bu görevlere talip olmasındaki ortak amaç Sakarya’ya hizmettir. Bu toprağın insanları olarakbulunduğumuz pozisyon ne olursa olsun, ilimizin yükselmesi için gayret etmek bir borçtur.Birlik ve beraberliğimizin sürekliliğini, işbirliğimizin artarak devam etmesini diliyorum.” dedi.

Meclis Başkanı Erdem Ercan ise Sakarya’nın gelişmesi ve kalkınması için güç birliğinin önemine vurgu yaparak “SATSO olarak üyelerimiz ilimiz ve ülkemiz için doğru işler yapmaya devam edeceğiz. Meclisimizde şehrimizin sorunları mesleki sorunların masaya yatırılarak çözülmesini amaçlıyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği ve ortak akıl çerçevesinde çalışacağımız güzel bir hizmet dönemi hedefliyoruz” dedi.

Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyen SESOB Başkanı Hasan Alişan; “SATSO, Sakarya iş dünyasının en önemli kurumlarından biri. Ortak akla verdiği önemle SESOB dahil birçok kurumun paydaşlığında değerli işler yapıyor. Yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanımız A. Akgün Altuğ ve SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan’ın bu sorumluluk bilinciyle çalışacağından şüphemiz yok. SESOB olarak bizler de bundan önce olduğu gibi SATSO ile şehrimiz için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Birliktelik ve ortak hareket etmek şehrimizi ülkemizi ileri taşıyacaktır” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 8 =