Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Serdivan Sevdasıyla Hız Kesmeden Hizmete Devam

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Meclis Üyesi Adayları Adem Kümbet, Kadir Kınalı ve Ercüment Berber, Muhtar Nevzat Ayvaz ve çok sayıda teşkilat üyesi ile birlikte Aşağıdereköy Mahallesini ziyaret etti.

SİYASET
Serdivan Sevdasıyla Hız Kesmeden Hizmete Devam

Mahalle sakinleriyle buluşarak göreve geldiklerinde yerel yönetim olarak bölgeye yapılacak yatırımları anlatan ve yeni dönem projelerinden bahseden Başkan Adayı Çelik, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler için de destek istedi.

“Odaklandığımız Tek Nokta Yaptığımız İşin Ve Bulunduğumuz Yerin Hakkını Vermektir”

Muhtarlarla, hemşerilerle ve teşkilatların tüm kademeleriyle birlikte gayret göstererek bütün mahallelerimiz için birbirinden değerli projeler hazırladıklarını belirten Başkan Adayı Çelik, “15-20 yıl önce ülkemizde yalnızca çöplerin düzgün bir şekilde toplanabilmesi, yol veya kaldırımların yapılması ve yeniden düzenlenmesi, vatandaşın belediyelerden beklediği en temel hizmetler iken, bugün Cumhur İttifakı yönetimindeki şehirlerde hayata geçirilen sosyal donatı alanları, yeşil alanlar, sosyal ve kültürel belediyecilik gibi hizmetler bu beklenti ve standartları daha da yükseltti ve bu yeni projeler Türkiye’nin her yerinde artık olağan bir hale geldi. Bizler bu bayrağı teslim almaya talip olmuş kardeşleriniz olarak ilçemizdeki tüm mahallelerimizi sık sık ziyaret ediyoruz. Hemşerilerimizin taleplerini isteklerini yerinde tespit ederek yerine getirmenin gayretindeyiz. 31 Mart’ta önemli bir seçimimiz var. Hemşerilerimizden güçlü bir destek ve dua bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 9 =