Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Serdivan Adayı Osman Çelik Ramazan Ayı’nı Kutladı

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, yayımladığı mesajla tüm islam aleminin Ramazan-ı Şerif’ini kutladı.

SİYASET
Serdivan Adayı Osman Çelik Ramazan Ayı’nı Kutladı

Rabbim Bayrama da Kavuştursun

Ramazan’ın birlik, beraberlik ve bereket ayı olduğunu dile getiren Osman Çelik, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan, on bir ayın sultanı Ramazan-I Şerife kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı ve dualarımızı kabul buyursun. Hepimizi sağlıkla, afiyetle ve sevdiklerimizle birlikte bayrama da kavuştursun. Ramazan-ı Şerif alem-i İslamın, tüm insanlığın huzur ve sükununa vesile olsun” diye konuştu.


Sokaklar Şehrin Kalbidir

Sokakları şehrin kalbi olarak gördüklerini belirten Çelik, açıklamalarına şöyle devam etti: “Kalplerde olmaya, sokak sokak hizmeti yerine ulaştırmaya ve hizmetlerimizi vatandaşlarımızla birlikte yerinde değerlendirmeye devam edeceğiz. Bunu inşallah vatandaşlarımız 31 Mart’tan sonra da yakından görecek. Makamlarda değil sokakta vatandaşlarımızla bir arada olacağız. Buna sadece ben değil tüm ekibimiz de dahil olacak. Çünkü sokak her şeydir. Sokaktaki vatandaşımız her şeyimizdir. Onların sorunlarını, sıkıntılarını dert edinecek ve çözümü birlikte kararlaştırıp süratle uygulamaya koyacağız.” 

Ramazan Boyunca Serdivan’da Gönüllere Misafir Olacağız

Ramazan ayının tüm güzelliklerini, huzurunu Serdivan’ın her mahallesinde vatandaşlarla birlikte yaşayacaklarını dile getiren Osman Çelik sözlerini şöyle sonlandırdı: ”Misafir olduğumuz her mahalle, her sokak,  her hanede bizleri muhabbetle karşılayan hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah bu muhabbetimizi Ramazan ayı boyunca aynı samimiyetle devam ettireceğiz. Vatandaşlarımızın misafir olup, Ramazan bereketini birlikte paylaşacağız. Bu vesileyle bir kez daha vatandaşlarımızın, tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyorum.” 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 9 =