Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Serdivan'a seyir teras ve teleferik

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan adayı Osman Çelik, şehrin yeni buluşma noktası olmaya aday olan Seyir Teras Projesi ve turizm potansiyelini olumlu yönde etkileyecek olan Teleferik Projesi’ni açıklayarak, “Yenilikçi anlayışla aklın ve bilimin ışığında Serdivan’a yakışan tüm hizmetleri, eserleri hayata geçireceğiz. Hazırız ve kararlıyız” şeklinde konuştu.

SİYASET
Serdivan'a seyir teras ve teleferik
ŞEHRİN YENİ BULUŞMA NOKTASI 
Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Şelale Park karşısında Seyir Teras Projesi hayata geçireceklerini söyledi. Osman Çelik, “ Serdivan’ımız için hazırladığımız birbirinden güçlü projelerden biri de Seyir Terası projemiz oldu. Kenan Sofuoğlu Caddesi üzerinde bulunan Şelale Park’ın karşısında, muazzam bir manzaraya sahip alanda hayata geçireceğimiz Serdivan Seyir Terası’nı rekreasyon ve sosyal donatı alanlarıyla zenginleştireceğiz. Projemizde Büyükşehir Belediyemiz’le birlikte hareket edeceğiz. Şehre çok yakışacak, herkes bu proje tamamlandığında hayran kalacak.  Şehre hâkim bir konumda bulunan Seyir Terası, vatandaşlarımıza muhteşem bir Serdivan manzarası eşliğinde hizmet verecek. Seyir Teras Serdivan’ın gözdesi, markası olacak. Biliyoruz ki bu proje hayata geçtiğinde buluşma mekânı haline gelecek” dedi. 
 
TELEFERİK PROJESİ
Kentin turizm potansiyeline fark katacak önemli gördükleri teleferik yatırımı için de ciddi bir proje hazırladıklarını ifade eden Başkan adayı Osman Çelik, “Serdivan’ımızı sosyal hayatın merkezi yapma iddiamızın en vizyon projelerinden biri olacaktır. Teleferik Projesi’ni Büyükşehir Belediyemizle yürüteceğimiz ortak çalışmalarla hayata geçireceğiz. Bu projemizle ilçemizin yoğunluk merkezlerini birbirine bağlayacak ve turizm potansiyelini artıracağız. Bununla ilgili seçildiğimiz anda adımlarımızı atarak görüşmelerimizi yapacağız. Gerekli planlamaları sağlayarak en uygun adımları inşallah atacağız. Bu proje Sakarya’ya vizyon katacak, değer katacak” ifadelerine yer verdi. 
 
CUMHUR İTTİFAKINA EVET DİYOR 
Seyir Teras ve Teleferik Projeleriyle Serdivan’ın ve Sakarya’nın güzelliklerini gözler önüne sereceklerini dile getiren Osman Çelik, “Serdivanımıza ne yapsak az. Her şeyin en iyisini, en değerlisini hak eden ilçemiz sürekli gelişim ve değişimden yana. Biz de yenilikçi, modern ve çağdaş bir anlayışla bir yola çıktık. Aklın ve bilimin ışığında Serdivan’a yakışan tüm hizmetleri, eserleri hayata geçireceğiz. Bu konuda hazırız ve kararlıyız” şeklinde konuştu. Serdivan’da herkesin oyuna talip olduklarının altını çizen Başkan Adayı Çelik, “Pazar günü Serdivan güçlü geleceğini Cumhura evet mührünü vurarak perçinleyecektir” dedi.
 
 
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 6 =