Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SASKİ'den 'ncu personel buluşması

Keleş" Milletimiz için çalışmaya devam ediyoruz"

GÜNCEL
SASKİ'den 'ncu personel buluşması

Keleş" Milletimiz için çalışmaya devam ediyoruz"

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi 9. Personel Buluşması, Hanedan Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, SASKİ ve Büyükşehir bürokratları ile Su ve Kanalizasyon İdaresi çalışanları katıldı. SASKİ tarafından hayata geçirilen ve devam eden yatırımların sunumunun ardından programın ilk konuşmasını yapan Rüstem Keleş, SASKİ’nin 2023 vizyonu ile çok daha önemli projeleri hayata geçirmeye devam edeceğini belirtti.  
 
  2023 VİZYONUMUZU BELİRLEDİK
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “2023 vizyonumuzu ortaya koyduk. Gelecek perspektifimiz ile ilgili gerekli finansal, proje ve uygulama hazırlıklarını tamamladık. İnşallah önümüzdeki dönemde tüm çalışmalarımızın tamamlanması ile Sakarya’da su sorunu yaşayan bir bölge kalmayacak. Akçay Barajı yapım çalışmalarımız hızla devam ediyor. Çelik İsale hattımız tamamlanmak üzere. Kanalizasyon yatırımlarımız devam ediyor ve yeni projeler hazırlıyoruz. Karasu-Kocaali bölgesi için yeni bir baraj çalışmamız var. Çok büyük projeler üzerinde çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızda emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnşallah suya hizmet tüm yaratılmışlara hizmettir anlayışımızla çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu.
 
  TÜRKİYE’YE ÖRNEK YATIRIMLAR
  Personel Buluşması’nın hayırlara vesile olmasını temenni ederek konuşmasına başlayan Başkan Toçoğlu, “Bizleri bugünlere ulaştıran rabbimize sonsuz şükürler olsun. Bir yandan rutin belediyecilik hizmetlerimizi sürdürürken bir yandan da Türkiye’ye örnek olacak yatırımları birlikte hayata geçirdik. Hamdolsun bugün hidroelektrik santralleri kuran ve yeni santraller üzerinde çalışan, barajlar inşa eden, altyapı sorunlarına süratle çözümler üreten bir kuruluş haline geldik. SASKİ varsa sorun yoktur dedik ve her zaman gereken çalışmayı gerektiği yerde hayata geçirdik. Bu geldiğimiz nokta milletimiz için gayretli çalışmalarımızın sonucudur” dedi.
 
  MİLLETİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
  Daha iyi ve daha kalıcı yatırımları hayata geçirme gayretinden ödün vermeden gece gündüz çalışmaya devam edeceklerinin altını çizen Toçoğlu, “Bu noktalara gelmiş olmak bizleri hiçbir zaman yavaşlatmayacak. İnşallah hep birlikte daha iyi yatırımları hayata geçirme gayreti içerisinde olacağız. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. SASKİ’nin bugüne kadar göstermiş olduğu gayretli çalışmalardan dolayı başta Genel Müdürümüze ve tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Vatandaşlarımızın birincil ihtiyaçlarını karşılama noktasında çok önemli bir yerdeyiz. İnşallah çalışmalarımızı aksatmadan sürdürmeye devam edeceğiz. Rabbim tüm çalışanlarımıza, aileleri birlikte huzurlu bir ömür nasip etsin” ifadelerini kullandı. Başkan Toçoğlu’nun konuşmasının ardından SASKİ’den emekli olan personellere teşekkür plaketi takdim edildi.
 
  9. PERSONEL BULUŞMASI
  SASKİ 9. Personel Buluşması kapsamında kişisel gelişim uzmanı Oğuz Saygın’da bir sahne performansı sergiledi.  Saygın, takımdaşlık sunumu ve gösterisiyle ekip çalışmasının önemine değindi. Saygın’ın performansının ardından SASKİ çalışanlarının kurumu anlattığı video gösterimi büyük beğeni kazandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz