Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakaryaspor’un fikstürü belli oldu

İlk maç kendi sahamıza Yomraspor'la

SPOR
Sakaryaspor’un fikstürü belli oldu

İlk maç kendi sahamıza Yomraspor'la

Temsilcimiz Sakaryaspor’un 2015-2016 sezonunda Spor Toto 3. Lig 2. Grupta oynayacağı maçların fikstürü belirlendi.

23 Ağustos’ta başlayacak olan Spor Toto 3. Lig müsabakaları için fikstür çekimi de gerçekleşti. Temsilcimiz Sakaryaspor 23 Temmuz Pazar günü kendi sahasında Yomraspor’u ağırlayacak. Bu maç temsilcimizin cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak. İşte Sakaryaspor’un lig fikstürünün tamamı;

1.Hafta
Sakaryaspor – Yomraspor
Kemer Tekirova - Gaziosmanpaşa
Sultanbeyli Bld. – Ayvalıkgücü
Bodrumspor – Derincespor
Manisa Bld. – Sancaktepe Bld.
Adliyespor – Kahramanmaraş
Etimesgut Bld – Diyarbekirspor
Orhangazi – Denizli Bld.
Zara Bld – Ofspor
Payas Bld. (BAY)

2. Hafta
Ofspor – Sakaryaspor
Sancaktepe Bld – Kemer Tekirova
Ayvalıkgücü – Orhangazi
Yomraspor – Manisa Bld
Denizli Bld – Adliyespor
Gaziosmanpaşa – Sultanbeyli
Derincespor – Zara Bld.
Kahramanmaraş – Etimesgut Bld.
Diyarbekirspor – Payas Bld
Bodrumspor (BAY)

3. Hafta
Sakaryaspor – Derincespor
Zara Belediye – Bodrum Bld.
Adliyespor – Ayvalıkgücü
Orhangazi – Gaziosmanpaşa
Sultanbeyli – Sancaktepe Bld
Kemer Tekirova – Yomraspor
Payas Belediye – Kahramanmaraş
Etimesgut Bld – Denizli Bld
Manisa Bld – Ofspor
Diyarbekirspor (BAY)

4. Hafta
Bodrum Bld – Sakaryaspor
Ofspor – Kemer Tekirova
Sancaktepe – Orhangazi
Derincespor – Manisa Bld.
Kahramanmaraş – Diyarbekir
Gaizosmanpaşa – Adliyespor
Yomraspor – Sultanbeyli
Denizli Bld – Payas Belediye
Ayvalıkgücü – Etimesgut
Zara Belediye (BAY)

5. Hafta
Sakaryaspor – Zara Belediye
Manisa Büyükşehir – Bodrum Belediye
Adliyespor – Sancaktepe
Orhangazi – Yomraspor
Etimesgut Bld – Gaziosmanpaşa
Payas Belediye – Ayvalıkgücü
Kemer Tekirova – Derincespor
Sultanbeyli – Ofspor
Diyarbekir – Denizli Bld
Kahramanmaraş (BAY)

6. Hafta
Ofspor – Orhangazi
Bodrumspor – Kemer Tekirova
Ayvalıkgücü – Diyarbekir
Denizli Bld – Kahramanmaraş
Zara Belediye – Manisa Bld
Yomraspor – Adliyespor
Derincespor – Sultanbeyli
Sancaktepe – Etimesgut
Gaziosmanpaşa – Payas Belediye
Sakaryaspor (BAY)

7. Hafta
Manisa Bld – Sakaryaspor
Sultanbeyli – Bodrumspor
Payas Belediye – Sancaktepe
Etimesgut – Yomraspor
Kemer Tekirova – Zara Belediye
Orhangazi – Derincespor
Kahramanmaraş – Ayvalıkgücü
Diyarbekir – Gaziosmanpaşa
Adliyespor – Ofspor
Denizli Bld (BAY)

8. Hafta
Sakaryaspor – Kemer Tekirova
Bodrumspor – Orhangazi
Ayvalıkgücü – Denizli Bld
Sancaktepe – Diyarbekir
Gaziosmanpaşa – Kahramanmaraş
Derincespor – Adliyespor
Zara Belediye – Sultanbeyli
Yomraspor – Payas Belediye
Ofspor – Etimesgut
Manisa Bld (BAY)

9. Hafta
Sultanbeyli Bld – Sakaryaspor
Adliyespor – Bodrumspor
Kahramanmaraş – Sancaktepe
Diyarbekirspor – Yomraspor
Denizli Bld – Gaziosmanpaşa
Etimesgut – Derincespor
Orhangazi – Zara Belediye
Kemer Tekirova – Manisa Bld
Payas Belediye – Ofspor
Ayvalıkgücü (BAY)

10. Hafta
Sakaryaspor – Orhangazi
Sancaktepe – Denizli Bld
Yomraspor – Kahramanmaraş
Ofspor – Diyarbekir
Gaziosmanpaşa – Ayvalıkgücü
Zara Belediye – Adliyespor
Manisa Bld – Sultanbeyli
Bodrumspor – Etimesgut
Derincespor – Payas Belediye
Diyarbekirspor (BAY)

11. Hafta
Adliyespor – Sakaryaspor
Payas Belediye – Bodrumspor
Ayvalıkgücü – Sancaktepe
Diyarbekirspor – Derincespor
Denizli Bld – Yomraspor
Etimesgut Bld – Zara Belediye
Orhangazi – Manisa Bld
Sultanbeyli – Kemer Tekirova
Kahramanmaraş – Ofspor
Gaziosmanpaşa (BAY)

12. Hafta
Sakaryaspor – Etimesgut
Ofspor – Denizli Bld
Kemer Tekirova – Orhangazi
Derincespor – Kahramanmaraş
Bodrumspor – Diyarbekirspor
Yomraspor – Ayvalıkgücü
Sancaktepe – Gaziosmanpaşa
Manisa Bld – Adliyespor
Zara Belediye – Payas Belediye
Sultanbeyli (BAY)

13. Hafta
Payas Bld – Sakaryaspor
Kahramanmaraş – Bodrumspor
Gaziosmanpaşa – Yomraspor
Orhangazi – Sultanbeyli
Diyarbekirspor – Zara Belediye
Denizli Bld – Derincespor
Etimesgut – Manisa Bld
Adliyespor – Kemer Tekirova
Ayvalıkgücü – Ofspor
Sancaktepe (BAY)

14. Hafta
Sakaryaspor – Diyarbekirspor
Bodrumspor – Denizli Bld
Zara Belediye – Kahramanmaraş
Ofspor – Gaziosmanpaşa
Derincespor – Ayvalıkgücü
Yomraspor – Sancaktepe
Sultanbeyli – Adliyespor
Kemer Tekirova – Etimesgut
Manisa Bld – Payas Belediye
Orhangazi (BAY)

15. Hafta
Kahramanmaraş – Sakaryaspor
Ayvalıkgücü – Bodrumspor
Etimesgut Bld. – Sultanbeyli
Gaziosmanpaşa – Derincespor
Denizli Bld – Zara Bld
Diyarbekirspor – Manisa Bld
Sancaktepe – Ofspor
Payas Belediye – Kemer Tekirova
Adliyespor – Orhangazi
Yomraspor (BAY)

16. Hafta
Sakaryaspor – Denizli Bld
Manisa Bld – Kahramanmaraş
Kemer Tekirova – Diyarbekirspor
Zara Belediye – Ayvalıkgücü
Bodrumspor – Gaziosmanpaşa
Derincespor – Sancaktepe
Ofspor – Yomraspor
Sultanbeyli – Payas Belediye
Orhangazi – Etimesgut
Adliyespor (BAY)

17.Hafta
Ayvalıkgücü – Sakaryaspor
Sancaktepe – Bodrumspor
Etimesgut – Adliyespor
Diyarbekirspor – Sultanbeyli
Gaziosmanpaşa – Zara Belediye
Yomraspor – Derincespor
Denizli Bld – Manisa Bld
Payas Belediye – Orhangazi
Kahramanmaraş – Kemer Tekirova
Ofspor (BAY)

18. Hafta
Sakaryaspor – Gaziosmanpaşa
Derincespor – Ofspor
Kemer Tekirova – Denizli Bld
Sultanbeyli – Kahramanmaraş
Orhangazi – Diyarbekirspor
Manisa Bld – Ayvalıkgücü
Zara Belediye – Sancaktepe
Bodrumspor – Yomraspor
Adliyespor – Payas Belediye
Etimesgut Bld (BAY)

19. Hafta
Sancaktepe – Sakaryaspor
Payas Belediye – Etimesgut
Ofspor – Bodrumspor
Diyarbekirspor – Adliyespor
Denizli Bld – Sultanbeyli
Yomraspor – Zara Belediye
Gaziosmanpaşa – Manisa Bld
Ayvalıkgücü – Kemer Tekirova
Kahramanmaraş – Orhangazi
Derincespor (BAY)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz