Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

'Sakaryaspor'u sahipsiz bırakmayız'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Sakaryaspor'da kongre öncesinde camiayı rahatlatan açıklamalar yaptı.

GÜNCEL
'Sakaryaspor'u sahipsiz bırakmayız'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Sakaryaspor'da kongre öncesinde camiayı rahatlatan açıklamalar yaptı.

Sakaryaspor’da sonuçsuz kalan genel kurulu değerlendiren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, mevcut Başkan Selahattin Aydın ile bugün Büyükşehir Belediyesi’nde görüştüklerini ve 25 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek genel kurulda Aydın’ın yeniden aday olacağını duyurdu.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’da sonuçsuz kalan Olağanüstü Genel Kurul ile ilgili sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulundu. Olağanüstü Genel Kurul sonrasında başkanlık için herhangi bir ismin adaylığını açıklamadığını hatırlatan Başkan Toçoğlu, mevcut Başkan Selahattin Aydın’ın da genel kurulda aday olmadığını söyledi.
Başkan Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Daha önce bu konuda bir açıklama yapmış ve aday olmak isteyenleri genel kurulda aday olmaya davet etmiştik. Ancak herhangi bir aday çıkmadı. Sakaryaspor'da başkan ve yönetimin belirleneceği kongre 25 Haziran'da yapılacak.”
Yeşil siyah sevdalıları için rahatlatan açıklamayı da yapan Toçoğlu, “Bugün kulüp başkanımız Selahattin Aydın ile süreçle ilgili bir görüşme yaptık. Kendisi 25 Haziran'daki kongrede aday olacağını ifade etti. Kısa bir süre önce basın mensuplarıyla yaptığım görüşmede de açık bir şekilde ifade etmiştim; Biz Sakaryaspor'u sahipsiz bırakmayız” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 5 =