Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

'Sakarya'ya İYİ geleceğiz'

İlçe ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Adayı Kılıçaslan, "İlçelerimizdeki değişim talebi bizleri umutlandırdı. Sakarya'mıza İYİ geleceğiz" dedi

SİYASET
'Sakarya'ya İYİ geleceğiz'

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, seçim çalışmaları kapsamında önceki gün Sapanca'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İl Başkanı Ahmet Uçak, İlçe Başkanı Erdem Şıkkibar, Sapanca Belediye Başkan Adayı Senem Kılıç, Alpaslan Kılıç ve parti yöneticileriyle birlikte esnaf ve kapalı pazaryerinde ziyaret yapan Büyükşehir Adayı Kılıçaslan,  Sapanca Turizm Otelciler ve İşletmeciler Derneği'nin iftar programına katıldı.

“SAPANCA HAKLININ YANINDA”
Sapanca’daki esnaf ve kapalı pazaryeri ziyaretini değerlendiren Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, “Teşkilatımızla birlikte ziyaretlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Gittiğimiz her yerde esnaf ve vatandaş bizlere dert yanıyor. Başta geçim derdi olmak üzere vatandaşımız dertleri bir hayli fazla. Sapanca’daki değişim talebi bizleri gelecek için bir kez daha umutlandırdı. 
Gittiğimiz her yerde gördüğümüz ilgi ve teveccühün neticesini 31 Mart gecesi alacağız inşallah. Sapanca her zaman haklı ve haklının yanında.” dedi. 

“HER ŞEY RAYINA GİRECEK”
Sapanca programı sonrasında şehrin en işlek caddesi olan Çark Caddesi’nde İl Başkanı Ahmet Uçak, Adapazarı Belediye Başkan Adayı Türker Ergül ve partililerle birlikte esnaf ve vatandaşı selamlayan Selçuk Kılıçaslan, “Şehrimizin en işlek caddesi olan Çark Caddesi’ndeydik. İl Başkanımız ve Belediye Başkan Adayımız ile birlikte esnaf ve vatandaşımızın çiğ gibi büyüyen sıkıntılarını dinledik. Ekonomik krizin ağırlaştığı bu günlerde hemşehrilerimizin yanında olduğumuzu dile getirdik. Bu gemi elbette böyle yürümeyecek. Herkes müsterih olsun, zafer meşalelerini yakacağımız 31 Mart akşamından sonra her şey rayına girecek.” diye konuştu. 

“ZAFER GÜNÜNÜ BEKLİYORUZ”
Adapazarı programı sonrasında Ferizli’de düzenlenen iftar programına katılan Selçuk Kılıçaslan, İl Başkanı Ahmet Uçak, Belediye Başkan Adayı Mehmet Ata ve beraberindekilerle birlikte Gölkent’te vatandaşla bir araya gelen Kılıçaslan, “İYİ Parti, seçimden seçime değil her zaman esnaf ve vatandaşıyla bir araya gelen bir partidir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde çıktığımız yolda dur durak bilmeden çalışıyoruz. Sakarya’mızın 16 ilçesinde problemler çığ gibi büyümüş. Ama kimse korkmasın, İYİ Parti’nin kadroları tüm sıkıntıları biliyor ve bunlar içinde hazırlamış oldukları projeleri hayata geçirmek için dört gözle zafer gününü bekliyor.” ifadelerini kullandı. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 2 =