Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya Ticaret Borsası Stratejik Planı doğrultusunda hedeflerini belirledi

Yeni yönetim tarafından revize edilen Sakarya Ticaret Borsası Stratejik Planı Borsa meclis toplantısında görüşülerek karara bağlandı.

EKONOMİ
Sakarya Ticaret Borsası Stratejik Planı doğrultusunda hedeflerini belirledi

Vizyon belgesi doğrultusunda çalışmalar gerçekleştireceklerini ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç “21. yüzyılda geleneksel yöntemlerin kurumları ileriye taşıyamadığını belirtti.

Başkan Genç “Yarın yapılacak işlerin bugünden belirlenmesi, belirli bir gelecekte nerede olacağımızın ve oraya nasıl ulaşacağımızın önceden belirlenmesi kurumların başarılarında çok önemli bir unsurdur. Geleceğe ait plan ve hedefleri olmayan kurumlarda başarıdan söz edilebilmesi mümkün değildir.” ifadelerini kullandı.

Mottomuz Üyeye hizmet ülkeye hizmet

Borsanın orta ve uzun vadeli planlarını paydaş talepleri doğrultusunda belirlendiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç “Yeni dönem vizyon projelerimiz ve ulusal kalkınma planlarına da hizmet edecek. Fidan Borsası müzayede sisteminin kurularak aktif hale getirilmesi, çağın şartlarına uygun yeni idari bina yapılması, sektörel sorunların çözümüne odaklı proje sayısının artırılması, Bölgesel kalkınma odaklı eğitim, proje ve işbirlikleri geliştirilmesi gibi kritik öneme haiz hedefler belirledik. Şüphesiz ki hazırladığımız bu stratejik plan fark edilebilir bir başarıyı beraberinde getirecektir. “dedi.

Meclis Başkanı Bekir Uztürküyeleri için değer yaratan borsa haline gelmeyi amaçladıklarını belirterek “Amacımız fayda yaratmak bunun için de var gücümüzle çalışacağız. Çalışmada emeği geçen yönetim kurulumuza teşekkür ederiz. Planın hepimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 3 =