Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya’nın gençleri Doğrusu AK Parti diyor

Gençlik buluşmalarına katılarak Türkiye Yüzyılı’nı anlatan Şeşen, “Hamdolsun, Sakarya’da gençler tek ses doğrusu AK Parti diyor. Sayın Cumhurbaşkanımız için doğru adam, 14 Mayıs için de doğru zaman diyor” şeklinde konuştu

SİYASET
Sakarya’nın gençleri Doğrusu AK Parti diyor

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
Sakarya’nın en genç milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. İlçelerde esnaf, dernek ve mahalle bazlı çalışmalar ve vefa ziyaretleri yaparak gençlik buluşmalarına katılan Şeşen, ayrıca kafeteryaları ziyaret ederek gençlerle bir araya geliyor. Sosyal medyada yaptığı çalışmalarla da büyük ilgi çeken Şeşen, gittiği bölgelerde vatandaşlardan büyük ilgi ve destek görüyor.

TÜRKİYE YÜZYILI
İlçe ziyaretlerinde konuşan Şeşen, “Gittiğimiz yerlerde arkadaşlarımızı ziyaret ediyor, hal hatır soruyor, esnaflarımızı ziyaret ederek bol kazanç dileklerimizi iletiyor ve AK Parti’nin Türkiye Yüzyılını anlatıyoruz. Gittiğimiz yerlerde Sayın Cumhurbaşkanımızdan bahsettiğimizde vatandaşlarımız ‘Allah onu başımızdan eksik etmesin’ duaları ile bize sarılıyor. Milletinin kalbinde böyle mümtaz bir sevgi ile var olan bir liderin arkasında siyaset yapmak bizler için büyük bir onur ve bahtiyarlıktır. Bu halis sevgi ile Sayın Cumhurbaşkanımız 14 Mayıs seçimlerinden de zaferle ayrılarak Türkiye Yüzyılı inşasına kaldığı yerden devam edecektir” dedi.

DOĞRU ADAM DOĞRU ZAMAN
AK Parti’nin tüm unsurları ile sahada vatandaşlarla iç içe olduğunu dile getiren Şeşen, “8 Milletvekili adayımız ve tüm parti kadrolarımızla tek yürek ve tek bilek olarak sahadayız. Allah hepsinden razı olsun. Düzenlediğimiz gençlik buluşmalarımızda 22 yaşında genç bir avukatı listelerinde aday olarak gösterecek kadar gençlere önem veren ve onları siyasetin merkezine alan AK Parti’nin vizyonundan bahsediyoruz. Hamdolsun, Sakarya’da gençler tek ses doğrusu AK Parti diyor. Sayın Cumhurbaşkanımız için doğru adam, 14 Mayıs için de doğru zaman diyor” şeklinde konuştu.

EN GÜÇLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ
Şeşen son olarak ise şunları kaydetti: “Sayın Cumhurbaşkanımızın Akyazı programı esnasında kendisine gösterilen sevgi selinden hepimiz çok etkilendik ve mutlu olduk. Sakarya’nın gençleri her zaman olduğu gibi o gün de Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini gösterdiler. İnşallah 14 Mayıs’ta Sakarya, bugüne dek olduğu gibi Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye en güçlü desteği verecektir. 100 yıllık Cumhuriyetimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ve biz gençlerin ellerinde Türkiye Yüzyılına daha emin adımlarla ve güçlenerek girecek, bu aziz milletin feraseti sandıkta tecelli edecektir” ifadelerine değindi.

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 2 =