Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu Türk Traktör’de İncelemede Bulundu

TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri, Sakarya’da faaliyet gösteren firmaların üretim tesislerine ziyaret gerçekleştirmeye devam ediyor.

GÜNCEL
Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu Türk Traktör’de İncelemede Bulundu

Kurul son olarak Sakarya’nın en büyük sanayi kuruluşlarından olan Türk Traktör’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete TOBB Sakarya GGK Başkanı Mertcan Korkmaz, SATSO Sanayi AR-GE Komisyonu Başkanı Mehmet Kardeş ile Kurul ve Komisyon Üyeleri katıldı.

Türk Traktör yetkililerinin eşlik ettiği programda üretim aşaması baştan sona incelendi ve Türk Traktör’ün tarihi, üretim kapasitesi, ihracat ve iç pazar satışları, yeni yatırımları gibi konularda bilgiler paylaşıldı

Ziyareti değerlendiren Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mertcan Korkmaz; “Sakarya’mızda faaliyet gösteren firmalarımıza geleneksel ziyaret programlarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Ülkemizin alanında en çok ihracat yapan firması SATSO Üyesi Türk Traktör’de inceleme yapma imkanı bulduk. Bizlere SATSO Sanayi Araştırma ve Geliştirme Komisyonu Başkanımız Mehmet Kardeş de eşlik etti. Bu üretimleri ve ihraç edilen ürünleri gördükçe şehrimiz iş dünyasıyla gurur duyuyoruz. Girişimci ve aklındaki fikirleri hayata geçirmek isteyen gençlerimizin de bu başarıları örnek almasını ümit ediyoruz. Bizlere gösterdikleri nazik ve ilgili misafirperverlikten ötürü tüm Türk Traktör personeline teşekkür ediyoruz.” dedi. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 4 =