Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya için tek çözüm İYİ Belediyecilik

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor.

SİYASET
Sakarya için tek çözüm İYİ Belediyecilik

Son olarak Sakarya VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın’ı, Sakarya Terminali esnafını ve Sapanca’da Celal, Nermin Şirin çiftini ziyaret eden Kılıçaslan, “Merak etmeyin, Allah’ın izni, sizlerin de desteğiyle Sakarya için tek çözüm İYİ Belediyecilik olacak” dedi

ESNAF KEPENK KAPATIYOR
İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkanı Ahmet Uçak ve Arifiye Belediye Başkan Adayı İrfan Ömür ile birlikte Terminal esnafını ziyaret etti. Terminalde faaliyet gösteren esnafların büyük sorunları olduğunu dile getiren Kılıçaslan, “Esnafımız bozuk düzen, ekonomik sıkıntılar içinde bir buhrana sürüklenmiş, kepenk kapatma noktasına gelmiştir. Geçtiğimiz günlerde yaşanan hizmet durdurma kararının arkasında yatan en büyük sebepte bu iş bilmez yöneticilerin basiretsiz kararlarıdır. Nitekim esnafımız aklıselim davranarak vatandaşın mağdur olmasının önüne geçmiştir. Bu tarz olayların tekrar yaşanmaması, esnafımızın daha refah dolu bir hizmet dönemi yaşaması için bizler bu göreve talibiz. Sakarya için tek çözüm İYİ Belediyecilik olacak." dedi. 

SUAT AKIN’A ZİYARET 
Terminal esnafını ziyaretinin ardından VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın’ı ziyaret eden Selçuk Kılıçaslan, sektörün nabzını birinci elden tutmaya devam etti. Yaşanan sorunları ve talepleri dinleyen Kılıçaslan’a Suat Akın tarafından Türk Bayrağı hediye edildi. 

EV EV GEZİYOR
Sapanca’nın önemli değerlerinden Celal ve Nermin Şirin çiftinin evine misafir olan Selçuk Kılıçaslan, İl Başkanı Ahmet Uçak, Sapanca Belediye Başkan Adayı Senem Kılıç, eşi Alparslan Kılıç ve Sapanca İlçe Başkanı Erdem Şıkkibar, seçimde desteklerini istedi. Şirin çifti tarafından sıcak karşılanan İYİ Parti heyeti, Sapanca’nın sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini ve hazırladıkları projeler ile Sapanca’nın potansiyelini EN İYİ seviyede kullanacaklarını ifade etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 7 =