Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Osman Çelik: “Sandığa Sahip Çıkmak, Millî İradeye Sahip Çıkmaktır"

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından sandık görevlileri ve seçim güvenliği konusunda düzenlenen eğitim toplantısına katıldı.

SİYASET
Osman Çelik: “Sandığa Sahip Çıkmak, Millî İradeye Sahip Çıkmaktır

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde sandık görevlilerinin bilinçlendirilmesi ve seçim güvenliğinin sağlanması amacıyla düzenlenen toplantıya Çelik’in yanı sıra AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat mensupları katıldı.

Çelik, toplantıda sandık görevlileriyle bir araya gelerek seçim sürecinin önemine vurgu yaptı. Eğitim toplantısında, sandık görevlilerinin seçim günü görevlerini etkili bir şekilde yerine getirebilmeleri için gerekli bilgiler ve talimatlar paylaşıldı. Ayrıca, seçim sürecinde güvenliğin sağlanması ve adil bir ortamın oluşturulması için alınması gereken tedbirler ele alındı.

Osman Çelik, sandık görevlilerinin demokratik süreçteki önemine değinerek, "Sizler, demokrasimizin temel unsurlarından birisiniz. Sandık başında göstereceğiniz titizlik ve adalet, seçimlerin güvenilirliğini sağlayacaktır" dedi. Ayrıca, sandık görevlilerine, seçim günü tüm vatandaşlara eşit ve adil bir şekilde hizmet vermeleri gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 9 =