Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ortak aklı harekete geçireceğiz

AK Parti Erenler Belediye Başkan aday adayı Yusuf Türkhan, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Türkhan, ilçede ticaretin gelişmesi için esnaflarla işbirliği içinde çalışacaklarını açıkladı.

SİYASET
Ortak aklı harekete geçireceğiz

Erenler Belediye Başkan aday adayı Yusuf Türkhan, seçim kampanyası kapsamında ilçedeki esnaf ziyaretlerine ara vermeden sürdürüyor.
İlçenin ticaret potansiyelini artırmak istediklerini belirten Türkhan,  işletmeleri desteklemek ve yeni fırsatlar oluşturmak için esnaflarla işbirliği içinde çalışacaklarını söyledi.

“çözüm odaklı ortak aklı harekete geçireceğiz”
Esnaf ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmalarda Türkhan, "İlçemizin ticaret potansiyelini üst seviyeye çıkarmak, işletmelerimizi desteklemek ve yeni fırsatlar oluşturmak için esnaflarımızla birlikte çalışacağız. Belediye başkanı olarak göreve gelmemiz durumunda, ilçemizin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak için yoğun çaba sarf edeceğiz. Esnafımızın taleplerini dinleyerek çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirecek, ortak aklı harekete geçireceğiz. Erenler ilçemizde ticaretin geliştirilmesine yönelik önemli projelerimiz var. İnşallah bu projeleri, ilçedeki ticaretin kalbi olan esnaflarımızla birlikte hayata geçireceğiz." dedi.

ŞEFFAF YÖNETİM
Türkhan'ın konuşmalarında vurguladığı bir diğer önemli nokta ise belediye yönetiminde şeffaf ve katılımcı bir anlayışı benimsemeleri oldu. Halkın belediye hizmetlerine daha etkin bir şekilde katılımını sağlamayı hedeflediklerini belirten Türkhan, bu doğrultuda şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışacaklarını kaydetti. 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 6 =