Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ortak Akılla Çalışmaları Sürdüreceğiz

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, seçimlerini tamamlayan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’ı ziyaret ederek görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundular.

EKONOMİ
Ortak Akılla Çalışmaları Sürdüreceğiz

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, ilk olarak güven tazeleyen SATSO Başkanı Akgün Altuğ’u ziyaret etti. Ziyarette Altuğ’a başarı dileyen Başkan Akdardağan, “Sakarya’nın sanayisine ve ekonomisine yön veren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasını çok önemsiyoruz. SATSO’dakiçalışmalarıyla ilimizin kalkınmasına katkı sunan değerli Başkanımız Akgün Altuğ’u tebrik ediyor,yeni dönemde üstün başarılar diliyoruz. Şehrin en büyük esnaf grubunu temsil eden odamız, SATSO ile olan birlikteliğini daha da artıracaktır. Şehrimizin kalkınmasında, ekonomisinde ve birliktelikte ortak aklı hakim kılan SATSO başkanımız, yönetim kurulu ve değerli meclis üyeleriyle birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Akdardağan ve yönetimine ziyareti için teşekkür Başkan Altuğ’da, şehrin kalkınması için esnaflarla işbirliği halinde ortak akılla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.

Başkan Akdardağan ve yönetimi daha sonra Meclis Başkanlığına seçilen Erdem Ercan’ı ziyaret ederek, görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Akdardağan, “SATSO’nun genç Meclis BaşkanıErdem Ercan kardeşimizi tebrik ediyor görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. SATSO meclisinin genç ve dinamik bir yapıda olmasını bizleri mutlu etti. Başkan Ercan’ın vizyonel çalışmalarda şehre katkı sunacağına eminiz. Bakkal esnafları olarak, SATSO ile ortak ve örnek çalışmalar yapmak istiyoruz.” Dedi.Meclis Başkanı Erdem Ercan’da, Başkan Akdardağan ve yönetimine ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, SATSO’nun genç ve dinamik yapısıyla hizmetlerini sürdüreceklerini, esnaflarla işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 1 =