Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Nihat Arda Şahin, Sapanca için yeni bir vizyonla aday adaylığını açıkladı

Sapanca Belediyesinin Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 'li meclis üyesi Nihat Arda Şahin, Sapanca için büyük bir heyecan ve yeni bir vizyonla aday adaylığını resmi olarak açıkladı. Şahin, bu önemli adımını CHP ailesine hitaben yaptığı bir konuşmayla duyurdu.

SİYASET
Nihat Arda Şahin, Sapanca için yeni bir vizyonla aday adaylığını açıkladı

Şahin, konuşmasında Sapanca'nın geleceğine dair hedeflerini ve vizyonunu paylaştı. Özellikle sürdürülebilir turizm, imar, kamusal alanların adaletli kullanımı ve doğa koruma gibi kritik alanlara vurgu yaptı. Kendisinin son beş yıl boyunca meclis üyesi olarak edindiği tecrübeleri, ilçenin geleceği için bir temel olarak nitelendirdi.

Şahin, Sapanca'nın turizm potansiyelini maksimize ederek, ilçeyi dört mevsim turist çeken bir destinasyon haline getirmeyi hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda, Şahin'in vurguladığı anahtar noktalar arasında ilçenin doğal güzelliklerinin korunması ve geliştirilmesi de bulunuyor.

Sapanca'nın mavi ve yeşilin birleştiği benzersiz doğasının, yerel halkın refahı ve bölgenin ekonomik gelişimi için büyük önem taşıdığını belirten Şahin, "Sapanca'mıza layık olan değeri kazandırmak ve yerleşmiş, kalıcı bir turizm beldesi olmasını sağlamak bizim görevimiz," dedi.

Şahin, gelecek planlarını ve Sapanca için düşündüğü projeleri yakında detaylarıyla paylaşacağını ve hemşerilerinin görüşlerini önemsediğini ifade etti. Aday adaylığını açıklarken, Sapanca halkına olan minnettarlığını ve onları temsil etme arzusunu dile getirdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 1 =