Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Milletvekili Özkoç'tan açıklama

"CHP'de Kişisel istekler ön planda değildir"

SİYASET
Milletvekili Özkoç'tan açıklama

"CHP'de Kişisel istekler ön planda değildir"

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Milletvekili Engin Özkoç,CHP Genel Merkezinin, Sakarya Milletvekili adaylarını belirlemesinin ardından, çalışmalara kaldıkları yerden devam ettiklerini belirterek,''İlk gün söylediğimiz gibi, CHP Sakarya Milletvekili adayı 7 arkadaşımızın her biri, ilk sıra adayı gibi çalışmalara devam edecek. Çünkü hiç birimizin kişisel düşünceleri, istekleri ön planda değildir. Bizim için önemli olan Türkiye ve Sakarya'dır. Bütün Milletvekili adayı arkadaşlarımız bu bilinç içinde CHP'nin iktidar mücadelesi için hareket etmektedir ''dedi.

“CHP İktidarında Ne Karasu Liman Projesi nede Sakarya'da Sağlık Sorunları konuşulamayacaktır”
 

Milletvekili Özkoç,Sakarya'nın öncelikli sorunlarını bildiklerini ve bunun için çalıştıklarını ifade ederek,''CHP İktidarında,bütün sorunların çözümleri hazırdır .CHP'nin planına programına aldığı ve söylediği her şey,bir seçim vaadi değil,tamamen ön hazırlıkları yapılmış,planları programları hazırlanmış çalışmalardır. İnsanlarımızın nefes alması,ekonomik anlamda rahat etmesi CHP iktidarında mümkün olacaktır. CHP İktidarında Karasu Limanı ve Demir yolu Projesi,Sakarya'da Sağlık sorunları,Doğumevi Hastanesinin yetersizliği,Yoğun Bakım Ünitelerindeki yer sıkıntıları konuşamayacaktır.Çünkü tüm bunlar CHP İktidarında çözülecek,Sakarya için yeni hedefler konuşulmaya başlanacaktır''dedi.

"Emeklilere 2 Maaş İkramiye Sadece hedeflerimizden birisi"
 

Özkoç,CHP İktidarından Emeklilere iki maaş ikramiyenin partilerinin ekonomi anlamında çalışmalarından sadece bir tanesi olduğunu ifade ederek,''Bu konuda halkımızın büyük ilgisi var.İnanın Emeklilerimiz bizi her gördükleri yerde,durumlarını anlatıyor. Aldıkları emekli maaşı ile geçinemediklerini ifade ediyorlar. Aslında onlar,Dünya'da eşi benzeri olmayan bir başarı örneği sergiliyorlar.Aldıkları maaşlarla evlerini döndürmeye çalışıyorlar. Emeklilerin çektikleri bu çileye artık yeter demenin zamanı geldi de geçiyor bile. CHP İktidarında Emeklilerimiz 2 Maaş ikramiye alacaktır'' ifadelerini kullandı.

Sakarya'nın sesini her fırsatta Mecliste haykırdım.

Sakarya'nın sorunlarını her fırsatta Mecliste dile getirdiğini ifade eden Milletvekili Özkoç,''Gerek bize ulaşan gerekse bizim tespit ettiğimiz Sakarya'nın her sorunu hakkında gerek soru önergeleri gerekse konuşmalarımla Meclise taşıdım.Her an her dakika Sakarya'nın sorunları ile ilgilendim.Bu dönemde de İnşallah Sakarya'dan  CHP'den benimle birlikte Meclise gelecek arkadaşlarımızla Sakarya'nın sesi olmaya devam edeceğiz. Üstelik bu sefer 2015 seçimleri sonrasında CHP İktidarında Sakarya bu zamana kadar çözülmeyen bütün sorunların üstesinden gelecektir'' şeklinde konuştu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz