Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Millet İttifakından "Haydi Türkiye!" mesajı

Millet İttifakının birlikte programladığı seçim çalışması Bağlar Mahallesinde gerçekleşti.

SİYASET
Millet İttifakından

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İlçe Başkanı Serkan Geyik’in açılış konuşması ve İl Başkanı Ercan Başnuh’un Milletvekili adaylarını tanıtması ile başlayan programda Milletvekili adayları, millet ittifakının yapacağı çalışmalar ve vaadleri ile ilgili bilgiler verdiler. 

“HAYDİ BİRLİKTE SANDIĞA” 
Millet İttifakı parti liderlerinin Kemal Kılıçdaroğlu ile video yayınlayarak, #HaydiTürkiye notunu düştükleri gibi Sakarya Milletvekili adayları da Bağlar Mahallesinden tüm Sakarya’ya seslendiklerini belirterek, “Vatandaşlık görevimiz gereği ve ülkenin kaderinde söz sahibi olmak için, bereket için, umut için çocuklarımız için hep birlikte sandığa gidelim. Bir oy bile çok değerli” diyerek,  "Haydi birlikte sandığa" çağrısında bulundular. Milletvekili adayları, Bağlar Mahallesinden tüm Sakarya’ya “Haydi Sakarya” “Haydi Türkiye!” diye seslendiler.    


“TÜM TÜRKİYE KAZANACAK!” 
CHP milletvekili adayları Ayça Taşkent, Ecevit Keleş, Kamil Özkan,  Azize Ceroğlu,  Emel Akçil,  Ali Fethi Gürleri (Saadet Partisi), Gündüz Kadir Genççan,  Özer Çınar,  millet ittifakının iktidar olduğunda Türkiye’nin her alanda gelişmesi, kalkınması ve zenginleşmesi için, ekonomisi ve hazinesi sağlam, kalkınmış, güçlü bir ülke olması için hazırlanan projelerin hızla devreye alınacağını söylediler. Özellikle  yasaklarla, yolsuzluk ve yoksullukla mücadele edileceğini,  sürekli borç almayan, üretime dayalı bir ekonomiyle, tarımda, sanayide güçlü, refah ve zengin bir ülke olmak için gerekli temellerin atılacağını, devlet kurumlarının liyakatli kadrolarla güçlendirileceğini, yapılan yanlışların düzeltileceğini, sosyal devlet anlayışı ile mağdurun ihtiyaç sahibinin yanında olunacağını, yapılan tüm doğru uygulama ve projelerin geliştirileceğini daha çok ileriye götürüleceğini ifade ettiler.  6 parti’nin akıl birliği ve kader birliği yaptığını, ilkeli ve planlı bir şekilde, her konuda mutabakat ve işbirliği içinde çalışıldığını söyleyen milletvekili adayları, “Siz değerli seçmenlerin, bize olan inancı ve güveni ile büyük bir destek görüyor ve Allah’ın izni ile iktidara yürüyoruz. Ortak akılla hukukla bilimle biz işimizi yapacağız. Millet ittifakı ülkeyi öyle bir yönetecek ki doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye kazanacak.” dediler.   


“2300 AYRI VAAD DEVREYE ALINACAK. SÖZÜMÜZÜN ARKASINDA OLACAĞIZ” 
6 Partinin İl Başkanları ve ilçe başkanlarının da katıldığı ziyarette, Milletvekili adayları,  millet ittifakının mutabakatla belirlediği 2300 ayrı vaadin devreye alınarak Türkiye’nin hızla güzel günlere erişmesi için çalışılacağını, seçmenle bağlarının hep canlı ve diri tutulacağını, kendilerinin milletvekili olduklarında Sakarya’nın ve Sakaryalıların hizmetinde, seçmene verdikleri sözün de arkasında olacaklarını ifade ettiler. Milletvekili adayları, açıklamalarında; “Türkiye de ithalata dayalı ekonomik büyüme stratejisinin, ülkeyi ithalata bağımlı hale getirdiğini ve ekonomik kırılganlığı artırdığını, rekabet gücünü azalttığını ve bu nedenle çok doğru bir politika olmadığını belirterek,  millet ittifakının üreterek kalkınma modelini benimsediğini, adil paylaşım ve şahsiyetli dış politikayı esas alan, toplumsal barışı tesis edecek, ahlaki ve manevi kalkınmayı ihmal etmeyen, herkes için adalet, şeffaf yönetim ve denetlenebilirlik anlayışı ile hizmet vereceğini” ifade ettiler. 


COŞKULU KONUŞMALARI ALKIŞLARLA DESTEKLEDİLER
Bağlar mahallesi sakinleri kahve toplantısında yapılan coşkulu konuşmaları alkışları ile desteklerken, toplantıda adaylara sorular sordular ve taleplerini ilettiler. CHP Milletvekili adayı Ayça Taşkent’in "82 milyon insan bir arada huzur içinde yaşamak istiyoruz. Kardeşçe, dostça yaşamak istiyoruz. Bizim ülkemizde her kimlikten insan var. Bayrağına, vatanına bağlıysa benim başımın üstünde yeri vardır. Bu ülkede kimlik üzerinden politika yapılmasını, ayrıştıran ve ötekileştiren bir dil kullanılmasını artık istemiyoruz." sözleri coşku ile alkışlandı. 


MİLLETVEKİLi ADAYLARINDAN BAĞLAR MAHALLESİ SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR
Bağlar mahallesine seçim otobüsleri ile giden milletvekillerini mahalle sakinleri bir ilgi ile karşıladı. Milletvekili adayları, bu ilgiye teşekkür ederken, kapılarını kendilerine açan herkese teşekkür ettiklerini belirttiler. Toplantının bitmesinden sonra da milletvekili adayları mahalle sakinleri ile ayrı ayrı uzun süre sohbet ettiler.  

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 4 =