Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Millet Bahçesi’nde Karadeniz rüzgârı Koliva ile esecek

Karadeniz grubu ‘Koliva’Büyükşehir Belediyesi Açık Hava Etkinlikleri kapsamında 6 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.00’daSakarya Millet Bahçesi’nde sevenleriyle buluşacak.

GÜNCEL
Millet Bahçesi’nde Karadeniz rüzgârı Koliva ile esecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Açık Hava Etkinlikleri, şehirde büyük bir heyecana sahne olacak. Şehirde BisikletFEST, dünya kupası ve EXPO’ların yanı sıra Sakarya Millet Bahçesi’nde Ağustos boyunca konserler, filmler, eğlenceli etkinlikler gerçekleştirilecek.5 Ağustos’ta film gösterimiyle başlayacak olan program6 Ağustos akşamı ise herkesin merakla beklediği ‘Koliva’ sahnesiyle devam edecek. Karadeniz’in sevilen grubu Büyükşehir’in organizasyonunda sevenleriyle buluşacak. Yeşil ve siyaha boyanan ‘açık tribünde’ ve açık hava sahnesinde Karadeniz rüzgârı esecek. 6 Ağustos’ta saat 21.00’da başlayacak konser ücretsiz olacak.

“Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz”

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sakarya’mızda sosyal etkinliklerin sayısını artırmak için sezonun tam ortasında harika bir program hazırladık. Hem Bike FEST, dünya kupası, EXPO’muzun yanında Açık Hava Etkinlikleri programımızda birbirinden güzel konser, etkinlik, eğlence ve film gösterimleri yer alacak. 6 Ağustos’ta Koliva konserinde tüm vatandaşlarımızı görmek isteriz” denildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz