Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

MHP'li Başkan sağlığa çaktı

Kadın Doğum Hastanesi’ndeki sağlık şartlarını değerlendiren MHP İl Başkanı Levent Bülbül hastanede değişen bir şey olmadığını belirterek “Şartlar hala aynı. Bahçesine çadır kursalar daha iyi sağlık hizmeti verilir” dedi.

SİYASET
MHP'li Başkan sağlığa çaktı

Kadın Doğum Hastanesi’ndeki sağlık şartlarını değerlendiren MHP İl Başkanı Levent Bülbül hastanede değişen bir şey olmadığını belirterek “Şartlar hala aynı. Bahçesine çadır kursalar daha iyi sağlık hizmeti verilir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) haftalık olağan basın toplantısı Levent Bülbül başkanlığında gerçekleştirildi. Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ve il yönetiminin de hazır bulunduğu toplantıda, seçim konuları ele alındı. 18 Mart tarihi itibariyle aday adayları başvurularının sona erdiğine dikkat çeken Bülbül “Başvuru sayımız 15 oldu. Tabi müracaat genel merkeze olduğu için oradaki durumu bilemiyoruz ama şu an itibariyle bizim için bu rakam gerçekçidir” dedi.

Başvuruların 2011 seçimlerine göre daha fazla olduğunu kaydeden Bülbül, listenin 7 Nisan’da şekilleneceğini söyledi. Başkan bülbül “O güne kadar aday adayları arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin yanlarında olacağız. MHP’nin aday adaylarında sizlerin de gördüğü üzere bir heyecan ve bir çalışma azmi var” diye konuştu. 21 Mart’ta 11. Olağan büyük kongrelerinin Ankara’da gerçekleştirileceğini ifade eden Bülbül, Sakarya il ve ilçe teşkilatlarının kongre olacağını sözlerine ekledi.

Kadın doğum hastanesindeki sağlık sorunlarının bitirilemediğini savunan MHP İl Başkanı Levent Bülbül şöyle devam etti: “Hastanede kadınlar ve çocuklar yine yerlerde yatıyor. Genel Sekreter Hasan Salih Sağlam ‘doktorlarımızın moralini bozuyorsunuz’ diyor. Bizim sağlık personeline diyecek sözümüz yok. Fiziki şartlar belli, personelin sayısı belli. Burada sorumlu iktidar ve yereldeki vekilleridir. Yeni bir hastaneyi hemen yapın demiyoruz; sadece şimdiki şartları hastane bitene kadar düzeltin istiyoruz ama değişen bir şey yok. Çocuklar ve kadınlar yerlerde tedavi görüyor. Allah korusun o hastaneye bir virüs bulaşsa bunun sorumlusu kim olacak? Hastanenin bahçesine çadır kursalar daha sağlıklı olur” 
 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 1 =