Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

MHP İlçe Başkanı AK Parti Dedi

SİYASET
MHP İlçe Başkanı AK Parti Dedi

Ferizli MHP İlçe Teşkilatı’ndan istifa eden eski başkan, yönetici ve partililer 1 Kasım ve sonrası için AK Parti dedi. Programda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, “1 Kasım seçiminden sonra hizmetlerimiz kaldığı yerden devam edecek. Hepinizin tek tek oyuna ihtiyacımız var. Ülkemizin en zor zamanında AK Parti’ye destek veren MHP’li kardeşlerimi tebrik ediyorum. Asıl milliyetçilik budur” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ferizli MHP İlçe Teşkilatından istifa eden eski yönetici ve partililer ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen programa Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve 26. Dönem Sakarya Milletvekilli Adayı Ayhan Sefer Üstün, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, MHP Ferizli İlçe eski Başkanı Yakup Kodaman, MHP yönetim kurulu eski üyesi Özcan Kam ve mevcut yönetim kurulu üyesi Engin Dur ile çok sayıda MHP eski teşkilat üyesi katıldı.

Birlikte Hareket Ediyoruz
Programın açılış konuşmasını yapan Ahmet Soğuk, “Ülkemizde bozulan siyasi istikrarı hep beraber görüyoruz. Ülkemizin istikrarı yakalaması için bir araya geldik. Bize destekleri için tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Her seçimde gerek MHP gerek diğer partiler ile her zaman siyasi nezaket içerisinde olduk. Siyaset yaparken arkadaşlarımızla diyaloglarımız her zaman güçlüydü. AK Parti’ye geçen MHP’li arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ülkemizin istikrarını yakalamak için hep birlikte hareket edeceğiz” diye konuştu.

Hizmetlerin Devamı İçin
Programın devamında söz alan MHP Ferizli İlçe eski Başkanı Yakup Kodaman, “2002 yılından beri MHP teşkilatının içerisinde bulunuyorum. Teşkilatın çeşitli kademelerinde görev yaptım. Ülkemizin gidişatına kuşku ile baktığım için AK Parti saflarında olmayı tercih ettim. Millet olarak geleceğe şüphe ile bakmaya başladık. Artık biz de AK Parti ile beraber tek başına ve istikrarlı bir hükümet kuralım istiyoruz. Ülke genelinde yapılan hizmetler var. Hizmetlerin devam etmesi için biz de destek verelim dedik ve kararımızı verdik” ifadelerini kullandı.

Oyumuz AK Parti’ye
MHP Yönetim Kurulu Üyeliği’nden istifa eden Özcan Kam ise, “25 yıl MHP’de gönüllü olarak mücadele ettim.  15 yıl da farklı kademelerde görevler aldım. Gördük ki ülke hakikaten sıkıntılı bir sürece girdi. AK Parti hükümeti iktidara geldikten sonra birçok şeyin değiştiğini gördük. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den beklediğimiz hizmetleri AK Parti kadrolarında gördük. Bugünden sonra ne İsrail’i ne Fransa’yı güldürmeyeceğiz. Bundan böyle de oyumuzu AK Parti’den yana kullanacağız” diye konuştu.

Ülkenin Geleceği Meselesi
Başkan Toçoğlu, “Ülkemizdeki gelişmeleri hepimiz yakından takip ediyoruz. 7 Haziran seçimlerinde sonra Ortadoğu’nun tekrar dizayn edilmeye başlandı. 7 Haziran seçimlerinden sonra MHP ile AK Parti’nin hükümet kurmasında ne sakınca vardı. Bizim MHP ile tabanda çok büyük görüş ayrılıklarımız yok. Tabanlarımızın birlikte hükümet kurmaya müsaitti. Coğrafyamızda bu kadar büyük sıkıntılar yaşanırken Devlet Bahçeli; ‘koalisyona girmem, koalisyonu desteklemem ve seçim hükümetine girmem’ dedi. Ülkemizin bu zor günlerinde elimizi beraberce taşın altına sokmamız gerekiyor. Ülkemizin sıkıntılı dönemlere girdiği zamanlarda beraber olmayacağız da ne zaman birlikte hareket edeceğiz? Eğer birlik içerisinde olmazsak ülkemize nasıl sahip çıkacağız? Ülkemizin geleceğini ilgilendiren 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye destek verecek olan MHP’li arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Asıl Milliyetçi Olan AK Parti’dir
Ayhan Sefer Üstün, “13 yıllık iktidar dönemizde ülkemize ve şehrimize çok hizmetler kazandırdık. İnşallah sizlerin desteği ile bu zor günleri geride bırakacağız. 1 Kasım seçiminden sonra hizmetlerimiz kaldığı yerden devam edecek. Hepinizin tek tek oyuna ihtiyacımız var. Ülkemizin en zor zamanında AK Parti’ye destek veren MHP’li kardeşlerimi tebrik ediyorum. 1 Kasım seçimlerinde farklı partilerden de bize destek vereceğini ifade eden vatandaşlarımız var. Vatanını ve milletini seven insanlar 1 Kasım’a bir parti meselesi olarak değil memleket meselesi olarak bakıyor. Muhalefet partileri ‘sürekli ben’ diyen bir duruma düştüler. İnşallah 1 Kasım’da MHP’li kardeşlerimizin desteği ile istikrar devam edecek” diye konuştu. Gerçekleştirilen konuşmalarının ardından Genel Başkan Yardımcısı Üstün, MHP Ferizli İlçe eski Başkanı Kodaman’a; Başkan Toçoğlu MHP yönetim kurulu eski üyesi Kam’a; Ferizli Belediye Başkanı Soğuk ise mevcut yönetim kurulu üyesi Dur’a AK Parti rozetlerini taktı.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz