Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

MHP'de birlik beraberlik mesajları

Adaylar yemekte bir araya geldi

SİYASET
MHP'de birlik beraberlik mesajları

Adaylar yemekte bir araya geldi

7 Nisan tarihinde Yüksek Seçim Kurulu’na kesinleşen aday listelerinin teslim edilmesinin ardından MHP Sakarya İl Teşkilatı tam kadro bu yemekte buluştu.

“ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”
Toplantıya İl Başkanı Levent Bülbül, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Gül, milletvekili adayları ve aday adayı isimlerin yanı sıra parti yönetimi de katıldı. Açılış konuşmasında İl Başkanı Levent Bülbül, “Hiçbir aday adayının dava adamlığı bakımından, ülkücülük bakımından birbirinden üstün olduğunu düşünmüyorum. Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz çalışmalardan ötürü hepinize şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra da birer milletvekili adayı gibi ve adaylarımızla birlikte seçime kadar canla başla, fedakarca davranacağınızdan ve elinizden gelen her şeyi yapacağınızdan hiçbir şüphem yoktur” şeklinde konuştu.

“KIRGINLIĞIMIZ YOKTUR”
Adaylar ayağa kalkarak duygularını, görüşlerini ve seçim stratejilerini anlatırken 7 kişilik aday listesine giremeyen aday adaylarının “Partimizin emrindeyiz, hiçbir kırgınlığımız yoktur. Bir telefon kadar yakınınızdayız” mesajı vermeleri Milliyetçi Hareket Partisi’nde yönetimi memnun etti. Adayların açıklamalarında da birlik mesajları ve Türkiye’nin kötü gidişatının MHP ile son bulacağı dile getirildi

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz