Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Mahalle grup yollarına sıcak asfalt

GÜNCEL
Mahalle grup yollarına sıcak asfalt

Hendek Muhtarlar Derneği yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Geçtiğimiz yıl mahalle grup yollarını sıcak asfaltla buluşturduk. Yeni dönem çalışmalarımızı da başlattık. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

İŞBİRLİĞİ
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı İsmet İskefiyeli ile yeni yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan İskefiyeli, ‘Hendek muhtarlar derneği olarak güçlü bir ekip kurduk. Yerel yönetimlerimizle işbirliği içerisinde olmayı sürdüreceğiz. Büyükşehir Belediyemiz koordineli çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza bizlere ve mahallelerimize verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

SEMOS TEVECCÜH KAZANDI
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Toçoğlu, “Hamdolsun muhtarlarımızla iyi bir hukukumuz var. Her geçen gün aramızdaki hizmet işbirliği daha da güçleniyor. Bu işbirliğini daha da güçlendirmek için çalışmalar yapıyoruz. Hayata geçirdiğimiz elektronik otomasyon sistemi muhtarlarımızın büyük teveccühünü kazandı. Tüm muhtarlarımız artık bir tıkla hem vatandaşlarımızın taleplerini bizlere iletiyor hem de işlemlerini kolaylıkla gerçekleştiriyor” diye konuştu. 

BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Geçtiğimiz yıl köy ve grup yollarını sıcak asfaltla buluşturduk. 2015 yılı asfalt programımıza da başladık. Mahallelerimize, grup yollarına sıcak asfalt atmaya devam ediyoruz. Altyapıdan üst yapıya Yeni Sakarya’nın inşası büyük bir hızla sürüyor. Şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. İnşallah bu birlik ve beraberlikle çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz