Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Koray Oktay Özten'e görkemli karşılama: 500 araçla konvoy

AK Parti’den aday gösterilmeyen mevcut Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) Söğütlü Belediye Başkan Adayı oldu. Başkan Özten’e 500 araçlık konvoyla muhteşem bir karşılama töreni düzenlendi.

SİYASET
Koray Oktay Özten'e görkemli karşılama: 500 araçla konvoy

Belediye Başkanlığı boyunca birçok önemli çalışmaya imza atan ve Söğütlü halkının beğenisini alan Koray Oktay Özten, AK Parti tarafından saf dışı bırakılınca Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) gelen teklifi değerlendirdi. Genel Başkan Mustafa Destici ile görüşen Özten, partinin rozetini takarak resmen başkan adayı oldu. Tekrar adaylığını açıklamasının ardından Özten’e BBP Söğütlü İlçe Teşkilat binası önünde tören düzenlendi. Söğütlü halkı tarafından sevgi seliyle karşılanırken, Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Özten, gözyaşlarına hâkim olamadı. 
Yoğun bir katılımın olduğu kutlamaya BBP ilçe yönetiminin yanı sıra Özten’i seven Söğütlülüler de katıldı. Meşaleler eşliğinde parti binasına yürüdükten sonra açıklama yapan Özten duygulandığını ifade ederek katılanlara teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 2 =