Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Konu Anneler Olunca Çok Daha Hassasız

Bugün eğer bu koltuklarda oturuyorsak, bir annenin, bir kadının fedakarlığı ile oturuyoruz. Bunun sorumluluğuyla hareket ediyoruz. Etmeye de devam edeceğiz

SİYASET
Konu Anneler Olunca Çok Daha Hassasız
Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan projelerin detaylarını kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor.
 
Odağımızda Her Zaman İnsan Olacak
 
Alt ve üst yapı çalışmaları olarak nitelenen temel belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik noktasında da insana dokunan projeleri hayata geçireceklerini belirten Çelik, “Odağımızda her zaman insan olmalı diyerek projelerimizi hazırladık. İnsanımıza dokunan, onların ihtiyaçlarına hitap eden, ayakları yere basan projeler hazırladık. Büyük ölçekli çalışmaların yanı sıra sosyal anlamda yaşam kalitesine doğrudan etki edecek yenilikçi uygulamalar da Serdivan’ımızda AK Parti belediyeciliği ile hayat bulmaya devam edecek” diye konuştu.  
 
Aile, Kadın ve Çocuklarımızla İlgili Ekibimden Tek İsteğim Şuydu
 
Konu anne, kadın ve çocuk olduğunda çok daha hassas davrandıklarını, projeleri deyim yerindeyse ilmek ilmek işlediklerini dile getiren Çelik, “Projelerimizi planlarken ekibimizle çok sık bir araya geldik. Onlardan tek bir isteğim oldu. Annelerimiz, kadınlar ve çocuklarımız konusunda projelerimizi ete kemiğe büründürürken aman ha çok hassas davranın. Onların hayatlarını daha fazla nasıl kolaylaştırırız, güzelleştiririz, aklınızda her zaman bu soru ile çalışın dedim. Sağ olsunlar ekibimizdeki tüm arkadaşlar da bu hassasiyetle projelere çalıştı. Bizim önceliğimiz çocuklarımız, anneler, kadınlar. AK Parti’nin hizmet belediyeciliğinin temelinde bu üç grup merkezde yer alır. Bugün eğer bu koltuklarda oturuyorsak, bir annenin, bir kadının fedakarlığı ile oturuyoruz. Bunun sorumluluğuyla hareket ediyoruz. Etmeye de devam edeceğiz” diye konuştu
 
 
Annelerimizin İşlerini Kolaylaştıracağız
 
Annelerin çocuklarıyla birlikte rahatça sosyalleşebilmeleri, bebeklerinin temel gereksinimlerini nezih ortamlarda, rahatça karşılayabilmeleri için herhangi bir yer aramalarına gerek duymayacaklarını dile getiren Çelik, “Sosyal donatı alanlarımızda bebek bakım alanları kuracağız. Annelerimizin işlerini kolaylaştırmak, o zorlu süreçte onlara biraz da olsa destek olmak için bu projemizi diğer projelerimiz gibi değerli görüyoruz.” dedi.
 
Kapsayıcı Projelerimizle Hayatı Kolaylaştıracağız
 
Sosyal alanlarda hayata geçirilecek olan bebek bakım odalarının içerisinde; beslenme bölümü ve bez değişim alanının yanı sıra belediye tarafından bakım odalarında hijyen malzemelerinin de hazır bulundurulacağını dile getiren Çelik, “Amacımız annelerimize rahat nefes aldırabilmek. Bu projemizle annelerimizin ve bebeklerinin konforuna destek olacağız. Gençlerimiz, çocuklar, yaşlılar, engelliler, kadınlar kısacası toplumu oluşturan tüm kesimlere karşı duyarlı olmaya ve kapsayıcı projelerimizle vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaya, yerinde dokunuşlarla renklendirmeye, rahatlatmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 6 =