Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kocaali’de Şampiyon Çakmaklı Spor

Kocaali ilçesinde geleneksel futbol turnuvasında şampiyon ve dereceye giren takımlardaki belli oldu.

SPOR
Kocaali’de Şampiyon Çakmaklı Spor

Kocaali Karapelit Mahalle Gençliğinin düzenlediği Abatay Yapı İnşaat Ana Sponsorluğunda Kocaali’de uzun yıllardan sonra bu yıl Karapelit Bahar Futbol Turnuvası final maçlarıyla sona erdi. Nefes kesen maçlar sonunda Çakmaklı Namağlup tüm maçları kazanarak Şampiyon oldu.
 
PROTOKOL
 
Kocaali’de yapılan Karapelit Bahar Futbol Turnuvasında final heyecanı yaşandı. Karapelit futbol sahasında oynanan final maçlarına Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, Ak Parti ilçe Başkanı Ersan Demir, CHP ilçe Başkanı, Kocaali Belediye Başkan yardımcı Mehmet Şanlı, Kocaali Belediyesi Meclis üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar, Muhtarlar, spor severler ve sporcular katıldı.
 
ŞAMPİYON BELLİ

 
Karapelitde gerçekleştirilen turnuvada Pazar günü oynanan final maçı nefesleri kesti. Çakmaklı ile Dörtyol Gençlik final maçında karşılaştı. 4 golün atıldığı final maçından 3-1 galip ayrılan Çakmaklı şampiyonluk ipini göğüsledi. Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara düzenlenen törenle kupa ve madalyaları takdim edildi.
 
 
KARAPELİT MUHTARI ALİ SARIOĞLUN’DAN TEŞEKKÜR
 
Karapelit Mahalle Muhtar Ali Sarıoğlu Karaapelit Bahar Futbol Turnuvasını en güzel şekilde tamamladıklarını söyledi. SARIOĞLU, “Bu tür turnuvaları düzenlememizin  asıl amacı futbolun dostluk ve kardeşlik olduğunu pekiştirip güzel dostluklar kurabilmektir. Katkılarını bizden esirgemeyen Kocaali Belediye Başkanı Sayın Ahmet Acar’a, Turnuvaya katılan Tüm takımlarımıza, Turnuvamımıza katkı sağlayan ana sponsorumuz Abatay Yapı İnşaat Celal Abatay başta olmak üzere tüm sponsorlarımıza, Turnuvanın ilk gününden son gününe kadar büyük emeği olan Karapelit Gençliğine, Hakem Temel Tarım ve ekibine, Kupa töreninde bizleri yanlız bırakmayan Sakarya Milletvekili Sayın Lütfi Bayraktar’a siyasi parti ilçe başkanlarımıza ve tüm protokole ve sporseverlere ve olmazsa olmaz değerli basın mensuplarına ve emeği geçen herkese Tertip Komitesi ve kendi adıma sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
 
Şampiyon olan ve ödül alan takımlar ve sporcular.

 
Gol Kralı Din İnşaat Furkan Koç 12 Gol

En güzel Gol Çakmaklı Selim Akın
 
En Yetenekli oyuncu Çakmaklı Faruk Yanık
 
Em centilmen oyuncu 1001 Aperitif Tuncay Güllü 
 
En iyi Kaleci 1001 Aperitif Yasin Macuncu

En iyi Teknik sorumlu 1001 Aperitif Mustafa Kapar 
 
En centilmen takım Çukurspor
 
Turnuva üçüncüsü Din İnşaat
 
Turnuva ikincisi Dörtyol Gençlik
 
Final Maçının Adamı Ali Şükrü Çatalbaş 
 
Şampiyon Çakmaklı

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 9 =