Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kızılay’dan Nur Gülşan’a Tam Destek…

14 Mayıs’ta yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri için aday adayı olan Kızılay Adapazarı Şubesi Başkanı Nur Gülşan’a Kızılay Sakarya İl Başkanlığı tarafından veda programı düzenlendi.

SİYASET
Kızılay’dan Nur Gülşan’a Tam Destek…

Sakarya bölgesindeki Kızılay Şube Başkanları, Temsilcileri, Kadın Kolları ve Genç Kızılay gönüllülerinin katıldığı programda Kızılay Ailesine sağladığı özverili katkılar nedeniyle Nur Gülşan’a Teşekkür Plaketi verildi.

Kızılay Sakarya İl Başkanı Cevdet Koç tüm Kızılay Ailesinin duygularını ifade eden Teşekkür Plaketini Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan’a takdim ederken, çıktığı bu hizmet yolunda Kızılay Ailesinin her zaman yanında olduğunu belirtti.

Milletvekili Aday adaylığı başvurusunun ardından aynı gece düzenlenen programda duygulu anlar yaşanırken, AK Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan, Kızılay Adapazarı Şube Başkanlığı görevi sırasında kendisine her zaman destek veren Kızılay Ailesinin tüm üyelerine çok teşekkür etti.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Aykut5417 Mart 2023, Cuma - 16.31

Burda nur hanımın aday adayı olduğu için verilen bir plaket değil kızılay her türlü siyasi görüşüne açık gönüllülük esasına dayalı bir dernek….