Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kılıçdaroğlu’na Destek Ve Oy Vermeye Çağrı Mesajı

DEVA Partisi İl Başkanı Ercan Başnuh, Sakaryalıları Oy Vermeye Çağırdı. Başnuh; “Yeniliği ve değişimi temsil eden anlayışı destekleyeceğiz” dedi. İktidara sert sözlerle yüklenen Başnuh, “Hak ve özgürlüklerin güvencesi ve barışın temeli çağdaş ve modern bir ülke olmaktan ayrılmamalıyız. Tek yol var! O da Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi.” İfadelerini kullandı.

SİYASET
Kılıçdaroğlu’na Destek Ve Oy Vermeye Çağrı Mesajı

28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak seçim, bir referandum niteliğindedir.Bu referandumda Otokrasi yerine Demokrasiyi, Sadakat yerine Liyakati,Açlık sınırının altında yaşamak yerine, ülkenin tüm vatandaşlarının insana yakışır gelir seviyesine kavuşmasını, din,mezhep ve kutsal duygularda ayrıştırıcı siyaset yerine,birleştiren ve kucaklayan siyaset tarzını,  oylayacağız.Durgun suyu, kokuşmuşluğu, statükoyu temsil eden anlayışla yeniliği ve değişimi temsil eden anlayışı oylayacağız.”

“YENİLİĞİ VE DEĞİŞİMİ TEMSİL EDEN, BİRLEŞTİREN VE KUCAKLAYAN LİYAKATLİ KADROSU İLE 85 MİLYONUN CUMHURBAŞKANI OLACAK BİR LİDER”

Ercan Başnuh, açıklamaları sırasında; “Bilimle, liyakatle, hukukla, istişare ve adaletle yönetmeyi, Türkiye’yi lider ülke yapmayı, ekonomide istikrarı ve güveni inşaa etmeyi, sosyal devlet olmayı, yoksulluğu bitirmeyi vaad eden bir anlayışa, Parti Rozetini çıkararak 85 Milyonun Cumhurbaşkanı olacağına inandığımız bir lidere,Sayın Kılıçdaroğlu’na28 Mayıs Pazar günü sandıkta destek olacağız. Sayın Kılıçdaroğlu, liyakatli kadrolarıyla, yeniliği ve değişimi sağlayacaktır.”

“TARİHİ SORUMLULUĞU PAYLAŞARAK, HER VATANDAŞIMIZI SANDIĞA DAVET EDİYORUZ”

“Ülkenin refahının akıl, bilim ve gerçek gündemler ile yönetilmekten geçtiğine inanan Millet Ittifakınınbileşenleri, yalan ve iftira üzerine, kurulan kampanyalarabir son verecektir. Millet ittifakı için utanmadanmontaj videolar olduğunu da kabul ederek algı yönetimi yapmaya çalışan bu anlayışa artık dur dememiz gerekiyor. Ortak adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu Türkiye’nin13.Cumhurbaşkanı yapacaktır. Oy kullanacak tüm halkımızı, ayrı ayrı her vatandaşımızı, bu tarihi sorumluluğu paylaşarak hem oyunu kullanmaya, hem de oy kullandığı sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorum.”

“ÜLKEMİZİ ATEŞ ÇEMBERİNDEN KURTARMAK İÇİN SANDIĞA GİDELİM”

“Bu dönüşümü el ve gönül beraberliği ile sağlayacak ve 29 Mayıs sabahı yeni bir başlangıca uyanacağız. Kamunun bütün imkânlarını kullanarak herkese ait olan imkân ve kaynakları sırf kazanmak ve kazandırmak için seferber eden herkes, bu hakkın ve vicdanî sorumluluğualtında kalacaktır.Yağmaya talana dayanan, yokluğa ve yolsuzluğa neden olan, Merkez Bankasını iflas ettiren, ülke ekonomisini çökerten,  dış siyasette Türkiye’yi yalnızlaştıran, halkı yoksullaştıran, kuru soğana muhtaç eden, deprem felaketinde çayı, şekeri, peyniri halktan dilenen, suç işleyen yandaşını koruyan, mülakatlarda hak yiyen, çadır satana hesap sormayan,şeffaf yönetimi reddeden, yargıyı etki altına alan, eleştiren herkesi terörist ilan eden, uyuşturucu baronlarıyla mücadelede başarılı olamayan,  yargı başta olmak üzere herhangi bir ‘hesap verme’ korkusu yaşamayan bu sistemi iktidardan uzaklaştırmak,ülkemizi ateş çemberinden çıkarmak için 28 Mayıs 2023 pazar günü herkesi oyunu kullanmaya davet ediyorum.”

“100’ÜNCÜ YILIMIZA, YENİLİKTEN VE DEĞİŞİMDEN YANA OLARAK GİRELİM”

“Bu bir vatandaşlık görevi ve vatana hizmettir.Hak ve özgürlüklerin güvencesi ve barışın temeli çağdaş ve modern bir ülke olmaktan ayrılmamalıyız. Tek yol var! O da Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi.Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.Yaşını doldurmaya 5 ay kaldı. 100’üncü yılımıza, yeni bir dönemi başlatarak, değişimden ve yenilikten yana olarak girelim. Türkiye’nin huzurlu ve mutlu geleceği için Haydi Sakarya!,Haydi Türkiye!” ifadelerini kullandı.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 3 =