Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kılıç'tan AK Parti Mitingine davet

SİYASET
Kılıç'tan AK Parti Mitingine davet

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sakarya İl Başkanı Fevzi KILIÇ, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun, katılımıyla 23 Mayıs Cumartesi günü saat 15:00 te gerçekleştirilecek olan mitinge tüm Sakaryalıların davetli olduğunu söyledi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu yaklaşan 7 Haziran seçimleri öncesi gerçekleştirdiği seçim gezileri kapsamında 23 Mayıs Cumartesi günü Sakarya’ya geliyor. Kent meydanında vatandaşlara seslenecek olan Başbakan Davutoğlu 7 Haziran için Sakaryalılardan destek isteyecek.  Gerçekleştirilecek miting hakkında bilgiler veren AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi KILIÇ 23 Mayıs Cumartesi günü tüm Sakaryalıları Kent meydanına davet etti. Kılıç; “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu 23 Mayıs Cumartesi günü saat 15:00' de Kent meydanına siz değerli halkımızla buluşmaya gelecek. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizi Kent Meydanına bekliyoruz” dedi.  7 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çeken Kılıç; Siyaseti millet için yapıyoruz, Milletimizin kurduğu, istikametini milletimizin belirlediği ve sadece millet eliyle kendini yenileyen bir parti olan AK Parti’nin üslubu milletimizin üslubudur. Bizim referansımız hizmetlerimizdir. Bu hizmetleri üretirken ise sadece milletten güç almış ve yine hizmetleri ile sadece millete güç vermiştir” diye konuştu.
 

Bu Seçimin Kazananı Yeni Türkiye Olacak 
7 Haziran seçimlerinde kazananın yeni Türkiye olacağını dile getiren AK Parti İl Başkanı Fevzi KILIÇ; “7 Haziran 2015 seçimlerinde partimizin temel misyonu, demokrasinin çıtasını daha yükseğe çıkarmak, ekonomimizi büyütmek, kalkınma ve refahımızı daha ileri noktalara taşımak olacaktır. Seçim beyannamemiz ve 2023 sözleşmemiz Yeni Türkiye iddiamızın açık ispatıdır. Kesintisiz sürdüreceğimiz güven ve istikrar ortamında Türkiye ekonomisini daha da güçlendirecek, rekabetçi ve yenilikçi bir zeminde demokratik standartları yükseltmeye devam edecek, eşit vatandaşlık temelinde hedeflerimize heyecanla koşacağız. Her alanda ülkemizi daha yüksek seviyelere taşıyacak, şehirlerimizi daha mağfur, vatandaşlarımızı daha mutlu kılmaya çalışacağız. 7 Haziran seçimlerinde elde edeceğimiz güce 13 yıllık iktidar tecrübemizi ilave ederek vatandaşımıza hizmet için her alanda çıtayı yükselteceğiz“ dedi. 
 

"SAKARYA’YA BÜYÜK HİZMETLER YAPTIK"
İl Başkanı Fevzi KILIÇ açıklamasının sonunda ise Sakarya’da yapılan yatırımlardan da bahsetti. Kılıç “ Son 13 yılda Sakarya’ya büyük hizmetler yaptık, Eğitimde 554 Milyon, Sağlık’ta 385  Milyon, Orman ve Su İşleri 183,4 Milyon, Çevre ve Şehircilik alanında 285,3  Milyon,  Gıda, Tarım ve Hayvancılıkta 744 Milyon,  Aile ve Sosyal Politikalarda 614 Milyon, Bilim Sanayi ve Teknolojide 38 Milyon,  KÖYDES projelerinde 69 Milyon Gençlik ve Spor alanında 704,3 Milyon, Üniversite de 278,6 Milyon, Kültür ve Turizmde 58,3Milyon, Adalet alanında 150 Milyon Türk Lirası destek sağladık.  Biliyoruz ki, inşa ettiğimiz güven zemininin arka planında bize duyulan güven vardır. Bu güven, şükürler olsun ki her seçimde katlanarak büyümüştür 7 Haziran Seçimlerinde de 7 Güzel İnsanı Ankara’ya gönderme hedefinde Adaylarımız, Teşkilatlarımız Kadın ve Gençlik Kollarımızla birlikte gece gündüz, uzak yakın demeden yorulmadan koşacağız ” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz