Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kaynarca Yağlı Tohumlar Kooperatifi Kongresi yapıldı

800 Ortağı bulunan 794 Sayılı Kaynarca Yağlı Tohumlar Kooperatifi Genel Kurulu 12 Kasım Cumartesi günü Özbay Düğün Salonu’nda yapıldı. Kooperatif Başkanı Ayhan Demirhan ve yönetimi yeniden aday oldukları kongrede güven tazeledi.

İLÇELER
Kaynarca Yağlı Tohumlar Kooperatifi Kongresi yapıldı

794 Sayılı Kaynarca Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Ayhan Demirhan’ın açılış konuşmasıyla başlayan genel kurula Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Başkan Yardımcısı Ali Akgünoğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kooperatif ortakları katıldı.

Divan Başkanlığını Resul Kösem’in yaptığı Genel Kurul’da Kooperatif Müdürü Olcay Ceylan hesap ve çalışma raporlarını, önergeleri okudu. Önergeler ve raporlar oy birliği ile kabul edildi.

Tek listeyle gidilen seçimde göreve gelen yönetim kurulu ve üst kurul temsilcilikleri şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU: Ayhan Demirhan (Başkan), Mehmet Cebesoy, Müjdet Okçu, Reyhan Özdemir.

KOOPERATİF TEMSİLCİLİĞİ: Ayhan Demirhan, Rüşan Yoldaş, Nihat Candan, Nihat Akcan, Rıdvan Çelebi, Tuncay Yıldız.

Seçimlerden sonraki ilk açıklamasında kendisini destekleyen ortaklara teşekkür eden Ayhan Demirhan, “Ben ve ekibim değerli üreticilerimizin güvenine layık olmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Yağlı Tohumlar Kooperatifi Kongresi’nin ayçiçeği üreticilerimize, Kaynarcamıza hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 5 =