Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kaynarca Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesi'ne Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kaynarca Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesinde devam eden büyük onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

İLÇELER
Kaynarca Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesi'ne Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, "Çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli bir ortamda eşit imkânlar sağlanarak her alanda başarılı, bilgili, donanımlı ve kendini gerçekleştiren bireyler olacak şekilde geleceğe hazırlanmalarındaki rolümüzün farkındayız. Bu farkındalıkla öğrencilerimiz için okul binalarındaki eksiklikler tespit edilerek giderilmesini ve bakım-onarım gibi işlemlerin tamamlanmasında sona gelindi." dedi. 

Millî Eğitim Bakanlığımızın gerekli tüm desteği sağlanmasının çocuklarımız için çok değerli olduğunu da belirten Savaşçı, bu konuda ilimize gerçekleştirdikleri ziyaretler esnasında büyük yatırım müjdeleri vererek imkânlar sağlayan Bakanımız Sayın Mahmut Özer başta olmak üzere, Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım'a ve Milletvekillerimize şükranlarını ifade etti. 

Ziyaretleri sırasında İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı'ya, Kaynarca İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Harbi ve Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Arduç eşlik etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 5 =