Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kaynarca Belediyesi sosyal hizmetlerde kullanılmak üzere otobüs satın aldı.

2 Milyon 200 bin liraya satın alınan 35 kişilik Otokar Sultan marka 2022 model otobüs, cenaze, düğün, öğrencilerin faaliyetleri gibi sosyal faaliyetlerde hizmet verecek.

İLÇELER
Kaynarca Belediyesi sosyal hizmetlerde kullanılmak üzere otobüs satın aldı.

2 Milyon 200 bin liraya satın alınan 35 kişilik Otokar Sultan marka 2022 model otobüs, cenaze, düğün, öğrencilerin faaliyetleri gibi sosyal faaliyetlerde hizmet verecek. Belediye Başkanı Murat Kefli, “Araç filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere 2022 model yeni aracımızı araç parkımıza dahil ettik. İlçemize hayırlı olsun” dedi. 

MECLİS KARARI ALINMIŞTI

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, 6 Aralık’da yapılan 2022 yılı Belediye Meclisi son toplantısında sosyal faaliyetlerde kullanılmak üzere alınması planlanan otobüs hakkında bilgi vermişti. Yapılan oylama sonucu otobüs alımı teklifi kabul edilmişti. 

Murat Kefli, “Belediyemize daha önce hibe olarak verilen otobüs ekonomik ömrünü doldurdu. Yine de ilçe merkezinde öğrencilerimizi okullara taşıma hizmetini sağlıyor. Bu hizmeti vermeye devam edecek. Ama gerek üniversite öğrencileri, gerek diğer okullarımızın faaliyetleri, cenaze, düğün gibi durumlarda kurumlar ve vatandaşlarımız bizden araç istediği zaman  dışardan araç kullanmak durumunda kalıyoruz. 35 Kişilik bir otobüsle sosyal faaliyetlere desteğe devam ederiz diye düşündük. Bu aracı devlet malzeme ofisinden sıfır olarak almayı planlıyoruz” demişti. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 5 =