Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kaynak Zabıta Müdürü oldu, Sadece Güreş ekibi hayırlı olsun dileğinde bulundu

Hendek Belediyesi'nde önceki dönemlerde Zabıta Müdürlüğü görevinde bulunan Harun Kaynak tekrardan Hendek Belediyesi Zabıta Müdürü oldu.

İLÇELER
Kaynak Zabıta Müdürü oldu, Sadece Güreş ekibi hayırlı olsun dileğinde bulundu

Hendek Belediyesi'nde önceki dönemlerde Zabıta Müdürlüğü görevinde bulunan Harun Kaynak tekrardan Hendek Belediyesi Zabıta Müdürü oldu.

Dikmen gitti, Kaynak geldi

Geçtiğimiz dönemlerde Zabıta Müdürlüğü görevinde adından sıkça söz ettiren Harun Kaynak, Zabıta Müdürü Hasan Dikmen'in emekliliğe ayrılması ile birlikte Hendek Belediye Başkanı Sayın Turgut Babaoğlu'nun tensipleriyle tekrardan Hendek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü görevine getirildi.

Kaynak, sporun içinden gelen bir isim

Kaynak, önceki dönemlerde eski adıyla Hendek Güreş İhtisas Kulübü yeni adıyla da Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Başkanlığı görevinde bulunmuştu. Aynı zamanda eski bir milli güreşçi de olan Kaynak, dönem dönem sporun her alanında çeşitli görevler yaptı.

Ziyaretçi akını devam ediyor

Hendek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü görevine getirilen eski milli güreşçi Harun Kaynak'a ziyaretler devam ediyor. Kaynak'ı dün güreş camiasının yakından tanıdığı iki isim ziyaret edip, hayırlı olsun dileğinde bulundu. Bu iki isim Sadece Güreş Programı Yapımcısı ve Sunucusu Gazeteci Cemil Tekin ve Sadece Güreş Programı Yorumcusu Güreş Yazarı Yalçın Kaynak idi. Kaynak'a yeni görevinde başarılar dileğinde bulunan ikili ziyarette güreş üzerine bol bol sohbet etti. Hendek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü görevine getirilen Harun Kaynak, aynı zamanda Sadece Güreş Programı Yorumcusu Yalçın Kaynak'ın da ağabeyi oluyor. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zabıta Müdürü Harun Kaynak, Tekin ve Kaynak'a 2023 yılı yağlı güreş sezonunda başarılar diledi.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 7 =