Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kaymakam Canpolat ve Başkan Özen, Muhtarlar Gününü Kutladı

Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya geldiler.

İLÇELER
Kaymakam Canpolat ve Başkan Özen, Muhtarlar Gününü Kutladı

Muhtarlar Günü programı Sapanca Hükümet Konağı önünde düzenlen törene çelenk koyma ve ardından muhtarlar ve daire müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı ile devam etti.

Sapanca’mızdaki birlik ve beraberliğimiz bundan sonrada devam edecektir

Muhtarlar Dernek Başkanı Barış Yıldız, “19 Ekim Muhtarlar gününü muhtarlarımıza armağan ettiği için Cumhurbaşkanımız Sayın; Recep Tayyip Erdoğan’a tüm muhtarlar adına çok teşekkür ediyorum. Muhtarlar, yerel yönetimin vatandaşla iletişim zincirindeki en önemli halkasıdır. Bizlerle sürekli iletişim halinde olan değerli kaymakamımızAbdurrezzak Canpolat’a ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah Sapanca’mızdaki birlik ve beraberliğimiz bundan sonrada devam edecektir. Tüm Muhtarlarımızın günü kutlu olsun” dedi.

Muhtarlık, yerel yönetimlerin ilk kademesidir

Kaymakam Canpolat, muhtarların vatandaşlarla ilişkiler noktasındaki önemine değindi. “Muhtarlarımızın yalnızca şimdi değil, tarihimizde önemli bir yeri var. Mahallelerimizin, sokaklarımızın sorunlarını hep beraber dinliyoruz ve çözüm üretmeye çalışıyoruz bu sorunları ilk dinleyen ve gözleyen siz değerli muhtarlarımızdır. Bizim görmediğimiz gözden kaçırdığımız konuları sizler anında tespit ediyor ve bize iletiyorsunuz. Muhtarlık, yerel yönetimlerin ilk kademesidir. Kapımız sizlere her zaman açık. Çalıştığınız en yakın birimler kaymakamlık ve Sapanca Belediyesi’dir. Sapanca Belediye Başkanımızın sizlere verdiği değeri çok yakından görüyorum. Sapanca için muhtarlarımızla ortak masada beraber çalışmaya ve çözüm üretmeye bundan önce olduğu gibi bundan sonrada devam edeceğiz. Halkımıza hizmet götürürken en değerli paydaşlarımızdan biri olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlu olsun” dedi.

Tüm mahallelerimize eşit şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “30 mahallemiz ile hep beraber çalışıyoruz. Güzel bir dayanışma içinde olduğumuzu düşünüyorum. Belediye olarak tüm mahallelerimize belirli bir program dâhilinde hizmetlerimizi götürmeye çalışıyoruz. Değerli muhtarlarımız sizler bizi ne kadar iyi yönlendirirseniz bizlerde o kadar organize şekilde iyi çalışırız. Belediye olarak her zaman muhtarlarımızın yanındayız. Sapanca sevdalısı olarak tüm mahallelerimize eşit şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm muhtarlarımıza verdikleri özverili hizmet için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu anlamlı günde öncelikle ebediyete intikal etmiş muhtarlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Hayatta olan muhtarlarımıza da sağlık ve başarılar diliyor 19 Ekim Muhtarlar Gününüzü kutlarım” dedi.

Sapanca Hükümet Konağı önünde düzenlen törene, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Belediye Başkanı Özcan Özen, Belediye Başkan Yardımcısı Fahri Arkan, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Emniyet Müdürü Aslı Gül İlhan, İlçe Jandarma Komutanı J. Üstteğmen  Ahmet Gökkaya,  İlçe Müftüsü Yavuz Koçak,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, İlçe Sağlık Müdürü Arzu Ayan Bostancı, Daire müdürleri, Sapanca Muhtarlar Derneği Başkanı Barış Yıldız ve muhtarlar katıldı.

Program sonunda Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen Muhtarlar Derneği Başkanı Barış Yıldız’a ve Sapanca’da tek bayan muhtar olan Göl Mahalle Muhtarı Hatice Cebeciye hediye takdim ettiler.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 5 =