Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İYİ Parti’ye Büyük Katılım

‘’Tek arzumuz vatandaşımızın mutlu olması’’

SİYASET
İYİ Parti’ye Büyük Katılım

İYİ Parti Serdivan İlçe Başkanlığının Serdivan Arabacıalanı Mahallesinde düzenlemiş olduğu toplu üye kayıt programına İl Başkanı Fatih Akgün, önceki dönem İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak, İl ve İlçe yöneticileri ile beraber katılım sağlayarak 100 vatandaşın İYİ Partiye üyeliklerini gerçekleştirdi.

Toplu üye kayıt programında kısa bir açıklama yapan mahalle sakini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Türkiye’nin ümidi olduğunu söyleyerek, İYİ Partiye üye oldukları için çok mutlu olduklarını belirttiler.

"Memnuniyet duyuyoruz"

Toplu üye kayıt programında konuşma yapan İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün: " Bu akşam bizleri burada en iyi şekilde ağırlayan Serdivanlı hemşerilerimize öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Bin bir zorluklarla kurduğumuz partimiz bugün artık iktidar namzedidir ve İYİ Parti olarak adalette, eğitimde, sağlıkta, tarımda ve ekonomide yaşanan tüm sıkıntıları biliyor bunların hepsini seçim sonrası en kısa sürede çözeceğimize söz veriyoruz. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in liderliğinde kurulmuş kadrolarımızla ülkemizi büyük ve müreffeh bir Türkiye hayalini gerçekleştireceğimizden hiç şüphemiz yoktur.  Vekilimiz Ümit Dikbayır’ın vermiş olduğu ve partimizin vermiş olduğu her soru her araştırma ve her kanun teklifi bizim yarın neleri gerçekleştireceğimizin de garantisidir" ifade etti.

‘’Tek arzumuz vatandaşımızın mutlu olması’’

Ardından ilçe sorunlarıyla ilgili sorular üzerine söz alan ilçe başkanı Ahmet Uçak: ‘’Serdivan’ımızın 24 mahallesinde her sokağında yaşanan problemlerden haberimiz var. Arabacıalanında 508 sokakta yaşanan internet ve telefon şebeke probleminden, Şirin sokakta sokak darlığından yaşanan temizlik problemlerine kadar her mahallemizde vatandaşlarımızın çektiği alt ve üst yapı problemlerini biliyoruz. Şehrimizin gözbebeği olan ilçemizin potansiyelinin kullanılmadığının farkındayız vatandaşlarımız sosyal, kültürel ve şehircilik bakımından hak ettiği değeri maalesef görmüyor. Her yıl binlerce başka şehirlerden ve başka ülkelerden ilçemize gelen öğrenci kardeşlerimizi ağırladığımız ilçemizde tatillerde ve ya okul sonu kendi memleketlerine döndüklerinde anlatacakları onları etkileyen tek bir örnek bile olmaması bir Serdivanlı olarak bizleri üzüyor ve düşündürüyor. Bunların hepsiyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor önümüzdeki sene yapılacak olan yerel seçimler öncesi projelerimizi açıklayarak seçim sonrası bunların hepsini en hızlı şekilde gerçekleştireceğiz. İlçemizin hak ettiği potansiyele bir an önce kavuşması ilçemizde yaşayan her vatandaşımızın mutlu olması tek arzumuz’’ diye belirtti.

Toplantı sonrası il başkanı Fatih Akgün ve ilçe Başkanı Ahmet Uçak üye olan vatandaşlara rozetlerini takdim ettiler.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 5 =