Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikyabır’dan Başkan Altuğ’a Ziyaret

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Başkan Yardımcılarını makamında ağırladı.

SİYASET
İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikyabır’dan Başkan Altuğ’a Ziyaret

Başkan Altuğ’u kutlayan ve yeni döneminde başarılar dileyen Vekil Dikbayır ve parti heyeti, SATSO’nun şehir için önemine değinerek güçlü bir camia olduğunun altını çizdiler.

Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, “Akgün Altuğ’u yeni başkanlık dönemi için kutluyorum. SATSO şehrimizin en büyük mesleki örgütü ve sivil toplum kuruluşu. Şehrimizin sorunlarının çözümünde her kurum ve kuruluşun paydaş gördüğü, sözü dinlenen ve görüşlerinin alındığı bir kurum. Çok ciddi bir katılımın olduğu seçim süreci yaşandı. Bu kalabalık SATSO’nun ağırlığını bir kez daha kanıtlamıştır. Akgün Başkana, yönetimine ve meclise yeni döneminde başarılı çalışmalar diliyorum. Bizler sorunların çözümünde iş birliğine hazırız. SATSO’nun dile getirdiği taleplerin Ankara’da takipçisi olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ise; “Milletvekilimiz Ümit Dikbayır, İl Başkanımız Selçuk Kılıçaslan ve Başkan Yardımcılarına iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde bir seçim süreci yaşadık ve SATSO’nun yeni dönemi için çalışmaya başladık. Bizim sevdamız Sakarya’dır. Üyelerimizden aldığımız güç ile hem onların sorunlarına çözüm bulacak hem de şehrimiz için çalışacağız. Tüm paydaşlarımızla birlikte şehrin geleceğine yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 7 =