Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Ankara Caddesinde

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçeyi adım adım dolaşan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri son olarak Ankara caddesini ziyaret ettiler.

SİYASET
İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Ankara Caddesinde

"Tek umut sandık"

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: "İlçe başkanlığımız ile 2,5 seneyi aşkın süredir sahada, hemşehrilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Ankara caddesine yaptığımız bu 3.ziyaretimizde gördüğümüz durum ne yazık ki bir öncekinden daha kötü.Özellikle elektrik, doğalgaz vb. temel giderler esnafımızın ve vatandaşımızın belini bükmüş durumda. Her gün gelen zamlara yetişemeyen hemşehrilerimizin artık tek umudu sandığın bir an önce gelmesi"dedi.

"40 yıllık kasap ülkeyi terk ediyor"

Dokumacı: "Ankara caddesinin 40 yı llık kasabı “hayatı boyunca böyle bir durum görmediğini, dayanacak gücünün kalmadığını, geçen ay oğlunu Amerikaya çalışmaya, önümüzdeki ayda kendisinin Almanya’ya kasaplık yapmaya gideceğini ve ailesini oraya almaya çalışacağını” yüreği buruk bir şekilde anlattı. Ne yazık ki ülkemizde gelinen son noktanın özeti bu. Artık emekli olup vatanında güle oynaya yaşaması gereken 40 yıllık bir esnaf, hayatını idame ettirebilmek için, ülkesini terk etmek zorunda kaldığını yüreği kırık bir şekilde anlatıyor. Yine son olarak suya gelen zama da hemşehrilerimizin büyük tepkisi var. Biz buradan sonuç olmasa da görevimiz gereği yönetenleri tekrar uyaralım; zorunlu temel ihtiyaçlar çok pahalı, bu konuda acil önlem alınız" diye belirtti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz