Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İsen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

SİYASET
İsen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

K Parti Sakarya Milletvekili Prof.dr. Mustafa İsen, Adapazarı Belediyesi Başkanı Süleyman Dişli ile sıcak asfalt atılan mahalleleri ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. 
  Adapazarı Belediyesi start verdiği sıcak asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Sakarya Milletvekili Prof.Dr.Mustafa İsen Adapazarı Belediye Başkan Süleyman Dişli ile Adapazarı Belediyesinin Harmantepe, Göktepe, Çaltıcak, Taşkısığı, Demirbey ve Poyrazlar Mahallelerinde  yapılan asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.
  Adapazarı’na hizmet götürmediğimiz yer kalmayacak ifadelerini kullanan Başkan Dişli, “Bu doğrultuda ilçemizin 4 bir yanında hizmet seferberliği başlattık. Bu hedefe ulaşmak için durmadan, duraksamadan ekiplerimizle adeta kontak kapatmadan çalışıyoruz. Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen 7 mahalleye 15 gün içerisinde 20 kilometrelik asfalt atılıyor” dedi.
  Devletin tüm kurumlarıyla en ücra köşede yaşayan vatandaşa hizmet götürmesinin ne denli önemli olduğuna vurgu yapan AK Parti Sakarya Milletvekili Prof.dr. Mustafa İsen, “Bizim insanımız, hizmetin en iyisine layık. Adapazarı’mıza en iyi hizmeti götürebilmek için büyük bir özveriyle, koordinasyon ve uyum içerisinde çalışıyoruz” dedi. İsen, “Bizler de bu hizmetlerin şehrimize getirilmesi noktasında gerekli temasları sağlayıp çok sıkı takip ettiklerini” söyledi. Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün yapmış olduğu asfalt çalışmalarını inceleyen AK Parti Sakarya Milletvekili Prof.dr. Mustafa İsen, “Başkanımız asfaltlama çalışmalarında planlı ve titiz çalışıyor yaptığı yollar evladiyelik oldu. Bizlerde Adapazarı’nı çok daha güzel yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız. Şehrin en önemli göstergelerinden bir tanesi de yollarıdır. Adeta şehrin vitrinidir. Onu ne kadar iyi sunarsanız, o şehir o kadar moderndir. Dünyanın neresinde en kaliteli yol varsa aynısı şimdi asfaltlanan mahallelerimizde de var. Çünkü Adapazarı, her şeyin en güzelini hak ediyor” ifadelerini kullandı.
  Gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Demirbey Mahalle Muhtarı Halim Tatar, “Başkanımıza köyümüzü mahalle yaptığı için teşekkür ediyorum. Mahallemizde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmalarını yakından takip ederek eksiklerimizi yerinde görüp hemen gerekli çalışmaları başlattı. Mahalle halkı olarak yıllardır özlem duyduğumuz asfalta kavuştuk. Şimdi tabelamızı da değiştiriyoruz. Demirbey Köy bundan sonra Demirbey Mahallesi oldu. Ben Adapazarı Belediye Başkanımız Süleyman Dişli başta olmak üzere, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcılarına, Meclis Üyelerine ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
  Hayallerinin gerçek olduğunu ifade eden Harmantepe Mahallesi sakinlerinden Engin Çakar, “Birkaç sene önce yurt dışında bulundum o zaman acaba bizim mahallemizde de bu kadar güzel yollar yapılacak mı diyordum? Çok şükür başkanımız sayesinde mahallemiz çok güzel yollara kavuştu. Dün hayal ettiklerimizin bugün birer birer gerçekleştiğini görüyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz