Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İrfan Püsküllü: "Burada herkes birinci sıradan adaydır"

BBP Hendek Belediye Başkan Adayı İrfan Püsküllü yaptığı açıklamada, "Burada herkes birinci sıradan adaydır" dedi.

SİYASET
İrfan Püsküllü:

BBP Hendek Belediye Başkan Adayı İrfan Püsküllü yaptığı açıklamada, "Burada herkes birinci sıradan adaydır" dedi.

Hendek Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı İrfan Püsküllü, dün listesini açıkladığı belediye meclis üyesi adayları ile kahvaltı programında buluştu.

Konuşmasına, "Önce şunu belirtmek istiyorum, buradaki her kardeşimiz birinci sıra meclis üyemizdir, hiçbirinizin diğerinden farkı olamaz" diyerek başladı. Püsküllü, "Hedeflerinin daha yaşanabilir, herkesin yüzünün güldüğü mutlu ve refah seviyesinin yüksek olacağı bir Hendek için yola çıktıklarını, bu hedef doğrultusunda bir yandan ilçenin tüm sorunlarına odaklanırken diğer tarafdan Hendek halkına söz verdikleri projeleri bir bir bitirerek halkın beklentilerini karşılayacaklarını, fakat bizim birinci önceliğimiz halktan kopmamak, yaptığımız hizmetlerin karşılığını insanlarımızın gözlerinde göremedikten sonra bizim için hiçbir şeyin önemi yoktur olamaz da" dedi.

Püsküllü, "Meclis üyesi adayı olan bütün arkadaşlarımdan en büyük talebim halkın içinde olun, milletten kopmayın eleştiriye açık olun ve onları dinleyin bunu başardığınız sürece eksiklerimizi yanlışlarımızı görür ve gereğini en hızlı şekilde yaparız şimdiden yapacağınız çalışmalar için teşekkür ediyorum, ALLAH UTANDIRMASIN diyerek" konuşmasını bitirdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 8 =