Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünün Kayseri Hazırlıkları Başladı

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcuları, Kayseri'de yapılacak olan A Class Elit Büyükler Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarına başladı.

İLÇELER
Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünün Kayseri Hazırlıkları Başladı

Antalya'nın Kemer İlçesinde yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasında Türkiye Üçüncüsü çıkardıktan sonra ara vermeden Kayseri İlinde düzenlenecek olan A Class Elit Büyükler Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Büyükler Türkiye Şampiyonasında dövüşecek olan Hendek'imizin yetiştirdiği Profesyonel Sporcumuz Özgenur Avcıl, uzun bir aradan sonra amatör müsabakalar için çalışmaya başladı.

Milli Takım Antrenörü Erkan Yılmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi. Yılmaz, "Bu dönemde profesyonel anlamda maçlar olmadığından dolayı amatör maçlara girip, iyi bir başarı yakalamak istiyoruz." dedi. Yılmaz konuşmasının devamında, "Kayseri'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Avcıl'ın şampiyon olması halinde inşallah Tailand Bangkok'ta yapılacak olan Muay Thai Dünya Şampiyonasına gitmeye hak kazanacak" diyerek sözlerini noktaladı.

Başarılı Sporcumuz Özgenur Avcıl ise, "Çok çalıştığını ve yaptığı çalışmanın karşılığını da alacağını düşündüğünü, Allah'ın izniyle Kayseri'den de şampiyon olarak döneceklerini ve bu mutluluğu bütün Hendek'e yaşatacaklarını" söyledi. Avcıl, "Salonumuzun sporcuları, velileri, aileler, kısacası bütün Hendek, inanılmaz destek veriyor. Türkiye'nin neresinde maçım olursa olsun her zaman maçlarımı seyretmeye gelen Hendek'li hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım diyerek, Milli Takıma girmek nasip olursa inşallah Tailand’dan da Dünya Şampiyonu olarak dönmeyi istediğini ve bu mutluluğu ilçemizle, Hendek'imizle kutlamak istiyorum." dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz