Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Haydi Çocuklar Sakaryaspor Altyapısına

SPOR
Haydi Çocuklar Sakaryaspor Altyapısına

Büyükşehir Belediyesi Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’nde Sakaryaspor Yaz Spor Okulları eğitimlerinin devam ettiğini belirten Altyapı Sorumlusu Tamer İlaçan, “Sakaryaspor konusunda tüm şehre bir çağrımız var; yetenekli gençlerin elinden tutalım; onları Sakaryaspor altyapısıyla buluşturalım” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Sakaryaspor’a kazandırılan Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’nde Yaz Spor Okulları Eğitimleri devam ediyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Sakaryaspor Altyapı Sorumlusu Tamer İlaçan, Büyükşehir Belediyesi’nin altyapı sorumluluğunu tamamen üstlenmesi ile genç ve yetenekli sporcuların keşfine yönelik önemli mesafeler aldıklarını söyledi.

Sakaryaspor’un Geleceği İçin
Devam eden eğitimlerin yanı sıra kayıt işlemlerinin de sürdüğünü kaydeden İlaçan, “6 yaştan başlayarak birçok grupta eğitimler gerçekleştiriyoruz. Son derece modern bir tesiste çocuklar futbol oynamanın, yeteneklerini keşfetmenin mutluluğunu yaşıyor. Sakaryaspor konusunda tüm şehre bir çağrımız var; yetenekli gençlerin elinden tutalım; onları Sakaryaspor altyapısıyla buluşturalım. Bu çok önemli. Genç yetenekler şehrimiz takımı için mücadele etmeli.

Genç Sporcularımızı Bekliyoruz
Tamer İlaçan açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; “Çocuklarımız tesislerimize önceden belirlenmiş bölgelerden kalkan servisler ile kolaylıkla ulaşabiliyor. Her türlü imkanın genç sporcularımızın hizmetine sunulduğu tesislerimize tüm ailelerimizi bekliyoruz. Yaz Futbol Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 211 16 22 numaralı telefonu arayabilirler.”
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 3 =