Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hacıeyüpoğlu:Eski Türkiye Sevdalıları Nal Toplayacak

SİYASET
Hacıeyüpoğlu:Eski Türkiye Sevdalıları Nal Toplayacak

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, eski Türkiye sevdalılarına seslendi. Hacıeyüpoğlu, “Türkiye’nin artık kaybedecek vakti kalmamıştır. Hamdolsun sahada yeni Türkiye’ye dair tüm inanç ve kararlılığımıza güçlü destek veren bir Sakarya var. Açık ve net; 7 Haziran’da eli boş kalan, nal toplayacak olan eski Türkiye sevdalıları olacak” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, 7 Haziran Genel Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Programı kapsamında Adapazarı Soğanpazarı ve Karaağaç Caddelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Kent Park’ta vatandaşlar ile bir araya gelen Hacıeyüpoğlu, seçim günü sandıklarda görev yapacak partililer ile de düzenlenen geniş katılımlı toplantıda bir araya geldi.
 

Her Gün Yeni Bir Müjde
Günün ikinci ayağında Akyazı Çatalköprü Mahalle sakinleri ile buluşan Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, AK Parti iktidarı, Büyükşehir, SASKİ ve ilçe belediyelerinin Sakarya’nın tamamına her gün yeni bir müjde verdiğini hatırlattı. 7 Haziran’dan sonra birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’nın büyüme ivmesinin artarak devam edeceğini de açıklamalarına ekleyen Hacıeyüpoğlu, Çatalköprülüleri sandıklara sahip çıkmaya davet etti.
 

Kaybeden Sakarya Olmayacak
Konuşmasının devamında eski Türkiye’ye dair değerlendirmelerde de bulunan Hacıeyüpoğlu şunları aktardı: “Eski Türkiye’nin istikrardan yoksun, güven vermeyen, kaotik atmosferini Akyazılı, Sakaryalı kardeşlerimiz unutmuyor, unutturmuyor. Bugün geldiğimiz noktada koalisyon rüyaları gören her zaman olduğu gibi eski Türkiye’nin adamlarıdır. Gündemi belirlenen, güven ve istikrar vermeyen, dik durmayan bir Türkiye onların medya kuruluşlarına, sermaye gruplarına ve ortaklarına kazandırıyor. Kaybeden daima millet oluyor.”
 

Nal Toplayacaklar
“Arkamıza dönüp baktığımızda koalisyonların kaybedeninin sadece milletimiz olduğunu görüyoruz. Altını çizmekte yarar görüyorum; Türkiye’nin artık kaybedecek vakti kalmamıştır. Hamdolsun sahada yeni Türkiye’ye dair tüm inanç ve kararlılığımıza güçlü destek veren bir Sakarya var. Açık ve net; 7 Haziran’da eli boş kalan, nal toplayacak olan eski Türkiye sevdalıları olacak.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz