Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Güzel Sanatlar Lisesinden Müzik Ziyafeti

Sakarya Valiliği himayelerinde Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Sanat Sakarya” projesi kapsamındaki “Zemheri 3” temalı konserde sanatseverler bir araya geldi.

GÜNCEL
Güzel Sanatlar Lisesinden Müzik Ziyafeti

Atatürk Kültür Merkezinde,  Müzik Öğretmeni  ve Orkestra Şefi Canan Özmen, Müzik Öğretmeni ve Koro Şefi Nezih Altan koordinesinde gerçekleştirilen dönem sonu konserinde,farklı enstrümanlardan oluşan çok sesli koro çalışmasına renk katan teatral dokunuşlarla da“Zemheri” serisine üçüncüsünü ekleyerek sanata gönül verenlerden tam puan aldılar.

YOĞUN İLGİ 

Bireysel Ses Eğitimi Öğretmeni Hande İlkak, Viyola Öğretmeni Seda Durukan Eren ve Flüt Öğretmeni Sibel Bozkurt’ un eşlik ettiği 40 kişilik öğrenci grubundan oluşan, sunuculuğunu Görsel Sanatlar Öğretmeni Ahmet İlkak’ ın yaptığı konsereyöneticiler, öğrenciler, öğretmenler ve veliler yoğun ilgi gösterdi.

SAVAŞÇI’ YA TEŞEKKÜR EDERİZ

Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Mustafa Gönan: “Dantel gibi dokuyan, ilmek ilmek işleyen, ruhumuzu güzelleştiren öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle gurur duyuyoruz.Bizler tüm gönül dostlarımızla büyük bir aileyiz.İyi ki varsınız.” ifadelerini kullanarak memnuniyetini belirttiği konser, renkli karelere sahne oldu.

Gönan; Sakarya Valiliği himayelerinde Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “SanatSakarya” projesi kapsamında, tüm öğrencilerin en az bir sanat dalıyla ilgilenmesi adına yürütülen çalışmalarda öncü olan ve öğrencilerin yeteneklerini keşfetmesine imkan sunan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’ ya da teşekkürlerini sundu.

ÖĞRENCİLERİN YETENEKLERİNİ ALKIŞLIYORUZ

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Hasan Büyükbaş “Zemheri 3”dönem sonu konserinde, Sakarya Valiliği himayelerinde Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “SanatSakarya” projesi kapsamında, gençlere kendini tanıma ve gerçekleştirme adına güzel fırsatlar sunulduğunu, belirtti.
Bu fırsatların gerçekleşmesine imkan sağlayan,başta Vali Çetin Oktay Kaldırım’ a ve İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’ya şükranlarını ifade eden Büyükbaş: “Bu müstesna gecede, nezih ortamda, böyle güzide insanlarla birlikte olmaktanonur ve gurur duydum.Emek,gayret, özveri ve alınteri birleşimini en güzel şekliyle yansıtan öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz ve pırıl pırıl gençlerimizi gönülden alkışlıyoruz.” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz